Na prodej nádherný byt 2+kk se zimní zahradou, balkónem a garáží v novostavbě na Palmovce

Vojenova , Praha

11 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej velmi pěkný a stylově vyladěný prostorný byt 2+kk se speciální zimní zahradou, příjemně velkým balkónem a velmi praktickou samostatnou zděnou garáží. Byt se nachází na třetím podlaží moderní a energeticky velmi úsporné stavby se skeletovou konstrukcí. Byt vznikl před necelými 4 lety v rámci výstavby realitními odborníky velmi kladně hodnoceného projektu Rezidence Libeňské terasy. Jednalo se o jeden z nejrychleji vyprodaných projektů na realitním trhu v Praze. Byt je díky starostlivé údržbě majitelů ve výborném stavu. Dům je také pečlivě udržovaný a to včetně okolní zeleně. Stavba téměř dosahuje statusu nízkoenergetické budovy. Energetická náročnost je v kategorii B – Velmi úsporná budova.

Byt má velice šikovnou orientaci na východní a západní stranu. Denní část bytu s velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem a zimní zahradou je orientována na východ. Ložnice s balkónem má orientaci na západ do klidného vnitrobloku. V bytě je nadále koupelna, samostatná toaleta a komora. Majitelé byt zařídili s citem pro střídmý, praktický ale zároveň líbivý design. Zajímavostí bytu je zimní zahrada navazující na obývací pokoj. Je to samostatně uzavíratelný prostor s individuálně řízenou teplotou. Majiteli je tato místnost využívána jako pracovna ideálně vhodná pro služební hovory, videokonference nebo jako studijní prostor či jen klidová zóna, v níž si můžete v závěsné houpačce přečíst vaši oblíbenou knihu. V kuchyni naleznete vše, co fanoušek do vaření potřebuje. Ve vybavení naleznete indukční desku, digestoř a vestavěné spotřebiče jako třeba multifunkční troubu, mikrovlnou troubu, myčku i lednici s mrazákem. Ložnice i předsíň má chytře řešené úložné prostory. Na podlaze v obytných místnostech je kvalitní plovoucí podlaha. Ve vstupní hale je položena velkoformátová dlažba.

Každý, kdo nechce např. sezónní věci skladovat přímo v bytě, ocení prostorově štědrou a samostatně uzamykatelnou garáž. Do ní se vejde nejen váš vůz, a to včetně větších SUV, ale také vaše kompletní sportovní nebo jiné vybavení.

V domě jsou samozřejmě dostupné vysokorychlostní sítě s připojením na kabelovou televizi a internet.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi nízké:
– zálohy na služby v domě 3.567 Kč/měsíc (voda, vytápění, fond oprav atd.)
– zálohy na elektřinu 1.000 Kč/měsíc

Lokalita mezi Libeňským ostrovem a Palmovkou je čím dál více žádanější. Nejen kvalita zde budovaných staveb, ale zejména lokalita je to, co láká nové obyvatele. Naleznete zde totiž v podstatě ideální řešení veřejné dopravy. Ani ne 3 minuty chůze to je na stanici metra Palmovka. Ještě kratší cesta je na tramvajové zastávky. V rámci své relaxace nebo sportovního tréninku zde oceníte blízkost přírody v Thomayerových sadech nebo v okolí Libeňského zámku. Po pěkné cyklostezce dlouhé 19 km se můžete projet na kole přes Tróju podél Vltavy až do Klecánek. V pěší dostupnosti je i základní a mateřská škola a pestrá síť obchodů a služeb.

Zaujal vás tento byt? Zavolejte makléři.

Celková cena
11 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků
Dispozice
2+kk
Ulice
Vojenova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz