Na prodej krásná novostavba rodinného domu v Modřanech, Praha 4

Horkého , Praha

22 000 000 Kč

Mám zájem

Na prodej nabízíme novostavbu rodinného domu v oblíbeném a odborníky uznávaném projektu Modřanský háj.

Dům s celkovou podlahovou plochou 193 m² a se zahradou 283 m² byl dokončen v polovině roku 2020. Nachází se v klidné Horkého ulici. Dispozice je na třech podlažích rozdělena následovně: Na prvním podlaží je vstup do domu s předsíní a prostornou garáží, do které se i s rezervou vejdou dvě osobní auta. Na druhém hlavním podlaží, z kterého je i výstup na jihovýchodně orientovanou zahradu s výhledem do lesa, je prostorný obývací pokoj s krbem a luxusně vybavená kuchyně s jídelním koutem. Na tomto podlaží je také k dispozici komora a toaleta. Na obývací část na zahradě navazuje velkoryse pojatá terasa. Na třetím podlaží jsou tři místnosti (podle původního projektu je možné rozdělit na 4 pokoje) a dvě koupelny. Ložnice, která má k dispozici privátní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, velký dětský pokoj, pracovna/místnost pro návštěvy a také hlavní koupelna s toaletou, kde je k dispozici vana i sprchový kout. Hlavní ložnice a dětský pokoj jsou orientovány do zahrady na jihovýchod. Místnost pro návštěvy je na severozápad s dalekým výhledem k Vltavě. Plánky ve fotogalerii jsou s původní projektovou dispozicí domu 5+1. Majitelé provedli na třetím podlaží díky preferenci většího dětského pokoje pouze jednu úpravu sloučením dvou místností na jednu velkou.

Dům je v kategorii energeticky úsporná stavba. Vytápění a ohřev teplé vody je řešen plynovým kotlem s rozvody do radiátorů. V obytných místnostech je kvalitní dřevěná podlaha. Hlavní ložnice a dětský pokoj je vybaven moderní klimatizací. Na oknech jsou k dispozici elektricky ovládané vnější žaluzie. Na zahradě je sauna.

Dům je velmi vhodný pro komfortní rodinné bydlení. Nachází se v klidné lokalitě navazující na les Modřanská rokle. Pokud chcete bydlet v téměř vesnickém klidu, ale mít všechny výhody města i velmi dobře vybavenou infrastrukturu na dosah, je možná tato nemovitost vaším nejlepším možným budoucím domovem.

Objednejte se na prohlídku domu. Rád vám poskytnu více informací.

Celková cena
22 000 000 Kč
Ulice
Horkého
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz