Na prodej hezký klidný byt 2+kk ve Slezské ulici, Praha 2 – Vinohrady

Slezská , Praha

6 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji pěkný byt 2+kk, 48,5 m², v atraktivní lokalitě pražských Vinohrad. Byt se nachází v klasickém vinohradském činžovním domě v ulici Slezská v těsném sousedství obchodního centra a stanice metra Flora.

Byt je na vyvýšeném 1. nadzemním podlaží cihlového domu. Orientace bytu je do klidného vnitrobloku. Dispozice bytu je rozdělena na 2 pokoje, kuchyň, koupelnu, samostatnou toaletu a komoru, která aktuálně slouží jako prádelna. Na podlaze v hlavním pokoji a v předsíni s kuchyní jsou dřevěné parkety. Ve druhém pokoji je na podlaze plovoucí podlaha. Byt prošel před několika lety rekonstrukcí a je zabezpečen bezpečnostními vstupními dveřmi. Nejnovějším rekonstruovaným prvkem v bytě jsou kompletně nová kvalitní okna s izolačními dvojskly. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešen plynovým kotlem s rozvody do radiátorů.

Největším benefitem tohoto bytu je lokalita. Nabízí totiž pohodové bydlení s perfektní dostupností na metro i tramvajové linky. V podstatě hned za rohem najdete supermarket s potravinami či bohatý výběr restaurací. Pro větší nákupy můžete vyrazit do blízkého obchodního centra. Pro relaxování máte v dochozí vzdálenosti několika minut k dispozici několik vinohradských parků.

K bytu patří prostorná sklepní jednotka.

Dům je v pečlivé správě SVJ a prochází postupnými renovacemi. Aktuálně proběhla v celém domě výměna oken. Nové jsou i rozvody stoupaček. Do budoucna je v plánu i oprava fasády domu tak, aby se jednalo i při pohledu z ulice o reprezentativní vinohradský dům.

Pokud hledáte výhodnou investiční koupi bytu s velmi dobrým nájemním potenciálem nebo chcete pro sebe komorní a klidné bydlení, zavolejte makléři. Společně se domluvíme na vhodném termínu vaší návštěvy.

V případě souběhu více zájemců o koupi si majitel vyhrazuje právo na výběr nejvýhodnější nabídky.

Celková cena
6 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků
Dispozice
2+kk
Ulice
Slezská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz