Na prodej byt 4+kk, 84 m² s rozšířenou předsíní a balkónem, Praha 6 – Řepy

Skuteckého , Praha

7 190 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt v panelovém domě na druhém podlaží (1. patro) v ulici Skuteckého v pražských Řepích. Byt má dispoziční uspořádání 4+kk+komora a rozšířená předsíň. Podlahová plocha bytu je 84,3 m². K bytu náleží také klasická sklepní jednotka 3 m² a balkón 6,9 m² se vstupem z obývacího pokoje. Složení místností je následující – vstupní hala do bytu, klasická předsíň, dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně s jídelní částí, koupelna, samostatná toaleta a komora. Ložnice jsou orientovány na východ do klidného vnitrobloku. Jídelní kout a obývací pokoj s balkónem jsou na západ do ulice Skuteckého. Tento byt zdobí i filmový příběh. Přímo v bytě se totiž natáčel snímek Decibely lásky s Ivou Janžurovou, Rudolfy Hrušínskými mladším i nejmladším atd.

Dům je klasický dobře udržovaný panelák, který ještě čeká modernizace. Byt je až na dílčí úpravy v původním stavu s umakartovým koupelnovým jádrem. V bytě byla vyměněna všechna původní okna za plastová. Balkón je zasklený. Pro budoucí případné změny v rámci modernizace kuchyně nechal majitel přivést do bytu i třífázový proud. Byt je plně funkční, ale velmi vhodný ke kompletní renovaci. Současný majitel má obývací pokoj rozdělený přepážkou na dvě části. Jedna slouží jako malý obývák a druhá plní funkci další malé ložnice. Nicméně malým zásahem lze tuto stavební úpravu změnit a bytu vrátit původní velmi hezky logicky řešenou dispozici se vstupem do prostorného obývacího pokoje přímo z předsíně.

Městská část Řepy je stále velmi žádanou lokalitou s dobrou občanskou vybaveností a rychlým spojením městskou hromadnou dopravou do centra Prahy. V blízkosti najdete vše, co je potřeba ke kvalitnímu a pohodlnému rodinnému životu. Jedná se zejména o školky, školy, lékařské ordinace, dostatek služeb a obchodů včetně nově zrekonstruovaného obchodního domu OC Řepy. V okolí Řep je i dostatek veřejné zeleně. Zejména Lesopark Řepy vám nabídne příjemné chvíle při procházkách nebo projížďkách na kole.

Pokud hledáte byt, který si celý můžete dispozičně i stylově upravit přesně podle potřeb vaší rodiny a podle vašeho vkusu, možná jste ho právě našli. Zároveň tento starší, ale plně funkční byt může splnit i funkci investičního bytu určeného k pronájmu.

Pro domluvení prohlídky prosím kontaktujte makléře nabídky.

Celková cena
7 190 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních služeb i odměny realitní kanceláře.
Dispozice
4+kk
Ulice
Skuteckého
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz