Na prodej byt 3+1, 52 m², Střížkov, Praha 9

Varnsdorfská , Praha

5 290 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej byt 3+1, 52 m², v osobním vlastnictví ve Varnsdorfské ulici, Praha 9 – Střížkov. Byt se nachází ve 2. patře (3. nadzemní podlaží) v revitalizovaném panelovém domě ze sedmdesátých let. Dispozice bytu je rozdělena na předsíň, obývací pokoj, kuchyň, dva další pokoje, koupelnu a samostatnou toaletu. Součástí prodeje je i praktická komora umístěná přímo proti vstupním dveřím do bytu. K bytu také náleží možnost využívat uzamykatelnou prostornou lodžii na chodbě domu, která je sdílena s ještě jedním bytem na patře.

Největší výhodou tohoto malého ale velmi chytře dispozičně řešeného bytu s dobrým potenciálem do budoucna je fakt, že všechny vnitřní stěny jsou příčky, takže je možné v rámci renovace upravit celkové uspořádání dle potřeby nového majitele.

Orientace bytu je na jihovýchod do ulice Varnsdorfská (kuchyně a obývací pokoj) a na severozápad (ložnice a pokoj) do vnitrobloku se vzrostlou zelení.

Byt je obyvatelný a plně funkční. Jádro je umakartové a vhodné k rekonstrukci. Na podlahách je původní PVC krytina. Okna jsou plastová.

Jedná s o zajímavou příležitost s možností výrazného navýšení hodnoty bytu při rekonstrukci.

Střížkov je skvěle propojen s centrem Prahy i s okolím. Sídlištěm prochází linka metra C, která umožňuje rychlé a pohodlné spojení s centrem. Autobusové linky zajišťují spojení s dalšími částmi Prahy. V okolí sídliště se nachází široká nabídka obchodů a služeb, včetně supermarketů, drogerií, restaurací, lékáren a bankomatů. Nechybí ani polikliniky a školy. Na sídlišti je dostatek zeleně pro váš odpočinek i sportovní aktivity.

Pro ty, kteří hledají dostupné bydlení v klidné a dobře vybavené lokalitě s dobrou dostupností do centra Prahy, může být Střížkov ideální volbou.

Pokud vás byt zaujal, ozvěte se makléři a domluvte si termín prohlídky. Samozřejmostí v síti REMAX je i pomoc kupujícím se zajištěním co nejvýhodnější hypotéky.

Celková cena
5 290 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních služeb
Dispozice
3 + 1
Ulice
Varnsdorfská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz