Na prodej byt 2+kk s dvěma balkony, Praha 4 – Krč

Štúrova , Praha

4 200 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej byt v osobním vlastnictví 2+kk, 49 m2, s dvěma balkony v ulici Štúrova, Praha 4 – Krč. Byt s dechberoucím výhledem se nachází v revitalizovaném výškovém panelovém domě. Byt je plně funkční, ale je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Jedním z velkých lákadel této lokality je fakt, že hned na protější straně ulice Štúrova bude vstup do nově budované stanice metra linky D Nové Dvory.

Dispoziční uspořádání je rozděleno na předsíň, šatnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a samostatnou toaletu. Velmi atraktivní u tohoto bytu je výhled západním směrem na celou Prahu od Chuchle až po Pražský hrad. Užít si toto krásné panorama můžete pohledem ze dvou balkonů. Obývací pokoj i ložnice mají každý svůj vlastní balkon. Velmi užitečný je také fakt, že při případné rekonstrukci můžete v tomto bytě upravit i jeho dispozici. Po vstupu do bytu je po pravé ruce prostorná šatna vhodná k vybavení vestavnými skříněmi či jiným úložným systémem. Jádro bytu je původní umakartové. V koupelně je sprchovací vana a umyvadlo. WC je samostatné. V obývacím pokoji je kuchyňský kout vybavený elektrickým sporákem a digestoří. Na podlahách je PVC. Okna jsou původní kovová. K bytu náleží i sklepní kóje umístěná v posledním patře budovy.

Pro lepší představu o potenciálu bytu pro vás náš designér připravil i návrh možné podoby bytu po rekonstrukci.

Dům je zateplený. K bytu se dostanete prostřednictvím třech výtahů, z nichž jeden je nákladní. Dodávky tepla a teplé vody jsou centrální, takže se v bytě nemusíte starat o žádný bojler nebo kotel. V domě je k dispozici připojení vysokorychlostního internetu a kabelové televize.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou následující:
– Zálohy do SVJ jsou měsíčně 5.130 Kč a obsahují platby záloh do fondu oprav, za teplo, teplou a studenou vodu, výtah, úklid a správu domu,
– zálohy na elektřinu jsou měsíčně cca 1000 Kč.

Lokalita sídliště Krč, které bylo vybudováno v letech 1964 až 1971, je velmi dobře urbanisticky řešeným celkem s výbornou dostupností všech služeb občanské vybavenosti a skvělým napojením na systém pražské MHD. Cesta do centra Prahy vám městskou veřejnou dopravou nezabere více než 30 minut. Dokončením linky D se čas dopravy do centra ještě výrazně zkrátí. Hned vedle domu je k supermarket Lidl. V lokalitě je dostatek základních i mateřských škol, zdravotnických zařízení, restaurací i dalších služeb pro váš každodenní život. V dochozí vzdálenosti máte Kunratický les a park Kamýk.

Pokud vás tento byt zaujal, ozvěte se makléři. Velmi rád si s vámi dohodne prohlídku a pomůže vám i v případě, že budete hledat nejvýhodnější způsob financování nákupu této nemovitosti.

Celková cena
4 200 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře i všech právních poplatků.
Dispozice
2 + kk
Ulice
Štúrova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz