Moderní byt 2+kk s garáží v novostavbě k pronájmu, Praha 4 – Chodov

Babická , Praha

20 000 Kč za měsíc

Mám zájem

V moderní a kvalitní novostavbě postavené společností Skanska v roce 2008 vám nabízíme pronájem bytu 2+kk s lodžií a parkovacím stáním v podzemní garáži.

Byt je velmi zachovalý a praktický. Užijete si zde moderní kuchyni, stylovou koupelnu, praktickou šatnu a celkově decentní design. Bezesporu si vás také získá velmi chytré dispoziční uspořádání bytu. Vstup na lodžii máte z ložnice i z obývacího pokoje. Lodžie je prostorná a architekti mysleli i na takové detaily, jako jsou elektrické venkovní zásuvky pro případ, že budete chtít lodžii využívat skutečně naplno. Díky příhodné orientaci bytu se vás netýká přehřívání interiéru v teplých letních dnech.

Byt je k nastěhování 1.2.2024.

Teplá voda i vytápění bytu je řešeno komfortně externí kotelnou, takže se nemusíte zabývat starostí o bojler nebo kotel.

Velkou výhodou je prostorná sklepní jednotka přímo na stejném patře jako se nalézá byt. Parkování máte vyřešeno v garáži v prvním podzemním podlaží, kde máte vlastní parkovací stání.

Měsíční náklady na bydlení jsou 26.200 Kč:
– nájem 20.000 Kč/měsíc,
– zálohy na služby v domě 4.200 Kč/měsíc,
– zálohy za energie 2.000 Kč/měsíc,
– kauce je 20.000 Kč.

Rezervační platba je 20.000 Kč a po podpisu nájemní smlouvy bude pronajímatelem započtena jako nájemné na první měsíc. První měsíc tak nájemce zaplatí pouze zálohy za služby a energie.

U tohoto bytu neplatí nájemce žádnou provizi realitní kanceláři.

Pokud hledáte stylový moderní byt nabízející skutečný komfort, v rozumné dostupnosti MHD (pouze 1 stanice autobusem na stanici metra Chodov) a navíc s rozumnými majiteli, kteří preferují dlouhodobé a korektní vztahy, právě jste jej našli.

Zavolejte makléři pro více informací a dohodnutí prohlídky. Těšíme se na vás.

Celková cena
20 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce neplatí žádnou provizi realitní kanceláři.
Dispozice
2 + kk
Ulice
Babická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz