Milovice – bydlení v zeleni

Slunečná , Milovice

2 850 000 Kč

Mám zájem

Další etapa oblíbeného projektu výstavby bytových domů C13 a C14 v Milovicích. Výstavba bytového domu začala na jaře roku 2021.
Předpokládaný termín k nastěhování začátkem roku 2023. Nově jsou domy vybaveny výtahy. Komunikace, která bude vést k domu, bude mít venkovní parkovací stání v dostatečném množství, každý zaparkuje. K bytům v přízemí náleží předzahrádka. Všechny ostatní byty jsou vybaveny balkonem o ploše až 12m2. K bytům je možno přikoupit také sklep. V bytech budou na radiátorech termoregulační ventily, umožňující regulovat teplotu pro každou místnost samostatně podle potřeby. Společně s plastovými okny a kvalitním zateplovacím systémem jsou tak vytvořeny podmínky pro ekonomické a úsporné hospodaření s teplem. Koupelny jsou vybaveny vanou, nebo sprchovým koutem. Kuchyňský kout bude připraven pro instalaci kuchyňské linky. Připojení k internetu je řešeno optickými kabely rozvedenými v bytech, pozemní TV vysílání je samozřejmostí.

Milovice jsou nejrychleji rostoucím městem ve Středočeském kraji a nabízejí tak spoustu příležitostí. Bydlete ve městě s kompletní občanskou vybaveností, kde si můžete třeba ráno zaběhat v jednom z mnoha milovických lesoparků. Nákupy, lékaře i úřady máte vždy do 10 minut chůze a několikrát za hodinu Vám jede autobus MHD. V centru Prahy vlakem za 40 minut, autem u metra do 20 minut. To všechno a mnohem víc Vám Milovice nabízejí.

Celková cena
2 850 000 Kč
Dispozice
1+kk
Ulice
Slunečná
Město
Milovice

Kontaktujte svého makléře

Anna Ivkova

Mobil: +420 777 255 120
E-mail: anna.ivkova@re-max.cz