Mezonetový byt 4+1, 105 m2, Záběhlice

Záběhlická , Praha

8 200 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení nabízíme nápaditě řešený mezonetový byt v pražských Záběhlicích, nedaleko od sportovního areálu Hamr.
Byt vznikl před 20 lety nástavbou u původně dvoupatrového domu, bytová jednotka se tedy nachází ve 3. patře. Byt je ve ve velmi dobré kondici, především díky kvalitnímu původnímu provedení a pečlivé údržbě současných majitelů.
Topení je řešeno téměř novým lokálním plynovým kondenzačním kotlem vč. integrovaného zásobníku na teplou vodu), s příjemně nízkou spotřebou, ostatní spotřebiče jsou elektrické.
Ve spodní části bytu je hned u vstupu kuchyň (20,5 m2), sloužící i jako jídelna a místo setkání celé rodiny. Další místností je pak dětský pokoj (17,3 m2) a menší pracovna (9,3 m2), v současnosti řešená jako šatna. Součástí spodního patra je i samostatné WC a koupelna.
V horním patře mezonetu je pak prostorná galerie (26,5 m2), sloužící jako obývací pokoj, koupelna s WC a ložnice (10,2 m2).
Přestože Záběhlická ulice může působit rušivým dojmem, v bytě je nečekaně příjemné ticho, bez rušení zvuky z ulice.
Měsíční náklady na bydlení jsou na dnešní situaci velmi příznivé: SVJ 3.500 Kč vč. FO, elektřina necelé 2.000 Kč, stejně tak plyn (topení + teplá voda).
SVK nemá vyhotovený energetický štítek, proto je v souladu se zákonem inzerována kategorie G. Nicméně nízká spotřeba plynu naznačuje, že reálná energetická třída bude pravděpodobně D/E.

Celková cena
8 200 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech poplatků
Dispozice
4 + 1
Ulice
Záběhlická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Milan Komárek

Mobil: +420 606 726 515
E-mail: milan.komarek@re-max.cz