Malebná usedlost u Slaného

, Přelíc

7 290 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme k prodeji menší malebnou usedlost v Přelíci u Slaného. Dům je asi sto let starý a nepostrádá své kouzlo. Nicméně je opravený a uzpůsobený modernímu životu. Tvoří ho dům, kůlny, sklep a dvůr s pergolou, který uzavírá pěkná stodola. Za ní se rozprostírá zahrada. Dům o velikosti 4+1 a užitné ploše 90 metrů čtverečních tvoří velký obývací pokoj spojený s plně vybavenou kuchyní, k dispozici je velká spíž. Dále se zde nachází průchozí pracovna, koupelna se sprchovým koutem a vanou, velká hlavní ložnice, kotelna a dětský pokoj, který má vlastní šatnu nebo komoru. Z druhé chodby je vstup na půdu, kterou lze v budoucnu rozšířit na obytné podkroví.
V domě jsou rozvody vody i odpadu v plastu, nová elektřina, rozvody topení. Je připojen na obecní kanalizaci, vodovod a plyn, kterým je vytápěn. Jsou zde však i komíny, takže je možné zdroj vytápění změnit. Omítky jsou nové. Jediné, co je do budoucna třeba vyměnit, je střecha, ale tašky jsou již připravené před domem.
Dvůr z druhé strany lemuje prádelna, pergola, sklep, dílna, kůlny, ale i zázemí pro chov slepic a králíků s výběhem. Stodola je v dobrém stavu. Ze zadní části dvora se vstupuje na zahradu, která se osázená ovocnými stromy, keři, a je pravidelně obdělávaná, součástí je i velký skleník. Ze zahrady je krásný výhled na dřevěnou zvonici v obci. Osázená okrasnými keři, švestkou a vzrostlým ořešákem je i zahrádka před domem.
Přelíc je klidná menší obec 4 km od Slaného, nájezd na dálnici do Prahy je vzdálený pouze kilometr. V Praze jste pak za 15 minut. Jezdí sem spousta autobusů a obec aktivně žije. Je zde krásné dětské hřiště a spousta možností na procházky. Obcí vede i cyklostezka. Škola a školka je v 1 km vzdáleném Smečně, kde je také veškerá občanská vybavenost.

Celková cena
7 290 000 Kč
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Město
Přelíc

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz