Luxusní Villa Karin v ulici Na Ořechovce k pronájmu

Na Ořechovce , Praha

120 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme vám k pronájmu výjimečný dům se zahradou na pražské Ořechovce. Jedná se stavbu Villa Karin v samotném srdci této legendární pražské čtvrti. Dům vám na 250 m² nabídne maximální možný komfort bydlení. Dům je po kompletní citlivé renovaci a luxusními prvky se zde rozhodně nešetřilo.

Dispozice 5+kk je uspořádána do 4 podlaží. Celý dům je vybaven podlahovým vytápěním a centrálním bezpečnostním systémem. Na oknech jsou elektricky ovládané rolety.

V suterénu domu je vybudováno špičkové domácí wellness s velkou vířivkou a kombinovanou saunou. K samozřejmosti ve wellness zóně patří i velkoplošná televize pro sledování vašich oblíbených filmů, přehrání vaší oblíbené hudby nebo k fandění u sportovních přenosů. Vedle wellness je k dispozici i samostatná toaleta.

V přízemí se nachází vstupní hala a velkoryse pojatý obývací pokoj s moderní kuchyní. V kuchyni najdete vše potřebné pro vaše kulinářská dobrodružství. Výsledek svého vaření si pak můžete v klidu vychutnat v obývacím pokoji u krbu a pod prosvětlenou onyxovou stěnou, která dokonale dotváří pohodovou atmosféru. Na patře je k dispozici i samostatná toaleta.

Ve druhém patře jsou dvě ložnice. Hlavní ložnice tzv. master bedroom je vybavena i vlastní místností pro šatnu. Dále zde najdete prostornou koupelnu s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. Další toaleta na patře je samostatná.

Ve třetím patře je další z perel tohoto domu. Jedná se o rozlehlou ložnici s privátní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Co zde každého zaujme je velmi pěkný design kombinace střešní konstrukce a designového osvětlení. Vstup do ložnice zdobí speciální skleněné dveře s efektem rozbitého skla. Tato místnost může sloužit i jako klidná a reprezentativní pracovna s vlastním zázemím.

Parkování pro dva vozy je přímo na pozemku, na který se dostanete přes elektronicky ovládaná vjezdová vrata. Další auta mohou parkovat vzhledem k dobré dostupnosti parkovacích míst pro rezidenty přímo před domem.

Zahrada je vybavena automatickým zavlažovacím systémem se sprinklery. Velikost zahrady je tak akorát pro vaše klidné posezení a případné grilování s vašimi přáteli či obchodními partnery.

Hledáme dlouhodobé nájemce, kteří ocení nejen prestižní lokalitu slavné Ořechovky, ale také skvěle provedenou renovaci a modernizaci této vily.

Zvu vás na prohlídku. Pro domluvení termínu vaší návštěvy mi prosím zavolejte nebo napište.

Celková cena
120 000 Kč za měsíc
Ulice
Na Ořechovce
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz