Luxusní prostorný byt 4+kk, 160 m2 k pronájmu v Podolí

Na hřebenech I , Praha

49 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu designový luxusní byt 4+kk s garážovým stáním a balkónem. Byt je ve 4. nadzemním podlaží. Podlahová plocha bytu je 160 m2. Byt je vhodný pro nájemce, který vyžaduje kombinaci moderního designu, prostoru a atraktivní, přesto však velmi klidnou lokalitu poskytující maximální míru soukromí. V domě žije velmi klidná a stabilní komunita.

Byt je k dispozici ihned.

Design bytu byl na míru vytvořen bytovým architektem L. Zemanem, který myslel nejen na celkovou koncepci, ale hlavně dokázal prostor do posledního detailu chytře využít. Po vstupu do rozlehlé vstupní haly vás ohromí dostatek prostoru a smysluplná dispozice bytu. V bytu naleznete 2 ložnice, velký obývací pokoj, pracovnu, stylově řešenou kuchyň, šatnu, sklad s pračkou, samostatné WC i s bidetem a také 2 koupelny, z nichž jedna je i s toaletou. Byt je rozdělen do dvou přirozených zón a může sloužit i jako vícegenerační. Nájemci je v domě k dispozici garážové stání pro 1 auto a sklep. Další garážové stání je možné pronajmout.

Vytápění i ohřev vody je centrální. Do každé místnosti jsou zavedeny rozvody datových sítí, internetu a televizního signálu. O pořádek v domě se stará služba technického správce.

Moderní kuchyně je vybavena všemi důležitými spotřebiči jako indukční varná deska, smart trouba, myčka nádobí, výkonná designová digestoř, vinotéka a tzv. americká lednice. Do vybavení bytu také patří automatická pračka.

Byt je částečně vybaven nábytkem. Jedná se o jídelní stůl s 6 židlemi, řadu vestavných skříní, konferenční stolek, dvojlůžko v jedné z ložnic a knihovna s psacím stolem v pracovně.

Velkým benefitem domu je, zejména pro rodiny s dětmi, oplocená zahrada, která je k dispozici pouze obyvatelům domu.

Náklady na pronájem tohoto bytu jsou celkem 57.000 Kč/měsíc:
– nájemné 49.000 Kč/měsíc,
– služby (voda, teplo, úklid domu atd.) 5.000 Kč/měsíc,
– elektřina 3.000 Kč/měsíc,
– kauce 98.000 Kč,
– neplatíte žádnou odměnu realitní kanceláři, rezervace je 49.000 Kč a bude po podpisu nájemní smlouvy vám započtena jako nájemné na první měsíc.

V blízkosti domu jsou stanice metra Pankrác a Pražského povstání, autobus MHD a park Kavčí hory. V okolí je také kompletní občanská vybavenost. Pro rodiny s malými dětmi je určitě zajímavé, že pouhých 50 m od domu je česko-anglická soukromá školka.

Velmi rád vám tuto úžasnou nemovitost osobně představím.

Celková cena
49 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemce neplatí odměnu realitní kanceláři
Dispozice
4 + kk
Ulice
Na hřebenech I
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz