Luxusní prostorný byt 4+kk, 160 m2 k pronájmu v Podolí

Na hřebenech I , Praha

45 000 Kč za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu designový luxusní byt 4+kk s garáží a balkónem. Byt je ve 4. nadzemním podlaží. Podlahová plocha bytu je 160 m2. Byt je vhodný pro nájemce, který vyžaduje kombinaci moderního designu, prostoru a atraktivní, přesto však velmi klidnou lokalitu poskytující maximální míru soukromí. V domě žije velmi klidná a stabilní komunita.

Design bytu byl na míru vytvořen bytovým architektem L. Zemanem, který myslel nejen na celkovou koncepci, ale hlavně dokázal prostor do posledního detailu chytře využít. Po vstupu do rozlehlé vstupní haly vás ohromí dostatek prostoru a smysluplná dispozice bytu využitelná i pro případné dvougenerační bydlení. V bytu naleznete 2 ložnice, velký obývací pokoj, pracovnu, stylově řešenou kuchyň, šatnu, sklad s pračkou a také 2 koupelny. Byt je rozdělen do dvou přirozených zón a může sloužit i jako vícegenerační. Nájemci je v domě k dispozici garáž pro 1 auto a sklep. Další parkovací stání je možné pronajmout.

Vytápění i ohřev vody je centrální. Do každé místnosti jsou zavedeny rozvody datových sítí, internetu a televizního signálu. O bezpečí v domě se stará bezpečnostní služba.

Moderní kuchyně je vybavena všemi důležitými spotřebiči jako indukční varná deska, smart trouba, myčka nádobí, výkonná designová digestoř, vinotéka a tzv. americká lednice. Do vybavení bytu také patří automatická pračka.

Byt je částečně vybaven nábytkem. Jedná se o jídelní stůl s židlemi, řadu vestavných skříní, konferenční stolek, kompletně vybavenou jednu ložnici a částečně vybavenou pracovnou. Po vzájemné dohodě majitel nabízí i případné dovybavení druhé ložnice a pořízení nové sedací soupravy.

Velkým benefitem domu je, zejména pro rodiny s dětmi, oplocená zahrada, která je k dispozici pouze obyvatelům domu.

V blízkosti domu jsou stanice metra Pankrác a Pražského povstání, autobus MHD a park Kavčí hory. V okolí je také kompletní občanská vybavenost.

Velmi rád vám tuto úžasnou nemovitost osobně představím.

Celková cena
45 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Základní cena nájmu je 45.000,- Kč, měsíční poplatky za služby a energie od 3.400,- Kč v závislosti na počtu osob v bytě, odměna realitní kanceláře 45.000,- Kč
Dispozice
4+kk
Ulice
Na hřebenech I
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz