Krásný stavební pozemek 803 m² s výhledem do krajiny

, Malíkovice

3 011 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek o výměře 803 m² v obci Malíkovice nedaleko Slaného s výhledem na pole a rybník. Pozemek je na okraji obce, vedle je pouze pole a za nimi les. K dispozici je nyní šest pozemků o velikosti přibližně 800 metrů čtverečních. Již brzy začne probíhat výstavba komunikace s osvětlením. Každý pozemek bude mít svoji studnu, samozřejmostí je přípojka elektřiny. Odpady budou řešeny septikem. Již v roce 2024 se však počítá s vybudováním kanalizace a připojením obecního vodovodu. Jímku později můžete využít jako nádrž na dešťovou vodu.
Každému majiteli jednotlivého pozemku bude zřízeno věcné právo odpovídající věcnému břemenu služebnosti stezky a cesty související s vybudováním komunikace s osvětlením a jednotlivých sítí ve výši 600 tisíc korun. Věcné břemeno bude hrazeno kupujícím zvlášť, lze jej uhradit i částečně před a částečně až po dostavění sítí a komunikace.

Přípustné využití pozemků dle územního plánu obce:
– hlavní využití rodinné domy
– maximální výška zástavby: jedno nadzemní podlaží + obytné podkroví
– podíl zastavěných ploch max. 20 % pro hlavní stavbu a 10 % pro stavby vedlejší a zpevněné plochy
– parkování v rámci stavebního pozemku pro minimálně dva automobily (z toho jedno v garáži – není nutná kolaudace spolu s domem, ale může být i později)

Inženýrské sítě:
– studna (v roce 2024 obecní vodovod)
– elektřina
– jímka (v roce 2024 připojení na obecní kanalizaci)

V Malíkovicích se nachází multifunkční sportovní hřiště a dětské hřiště. Základní i mateřské školy jsou v okolních obcích. Nájezd na dálnici do Prahy je 7 minut autem, v Praze jste pak za 15 minut. V okolí je spousta lesů plných hub a borůvek, cyklostezky a mnoho příležitostí na procházky.
Líbí se Vám klid, slunce a krásný výhled? Pojďte se vracet z práce do tohoto krásného prostředí a užívat si vesnickou atmosféru bez shonu města. Pokud budete mít zájem o prohlídku pozemků, zavolejte mi. Buďte první a vyberte si ten nejhezčí.

Celková cena
3 011 000 Kč
Město
Malíkovice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz