Krásný řadový rodinný dům 6+kk s dvojgaráží o výměře 209 m2 v Hostivaři, Praha 10

U dvojdomů , Praha

21 900 000 Kč

Mám zájem

V zastoupení majitelů Vám představuji k prodeji krásný řadový rodinný dům o třech podlažích s dispozicí 6+kk, s prostornou dvojgaráží, dvěma balkony a vlastním pozemkem/zahradou. Tato nemovitost nabízí dvougenerační bydlení s prostornými halami ve všech patrech, které umožní velmi komfortní přístupy do jednotlivých místností. V 1.NP se nachází ateliér/pokoj o 12 m2, komora, šatna a přístup do dvojgaráže o 40 m2. V 2.NP naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyní o 45 m2 a přístupem na balkon, ložnici a koupelnu. V 3.NP je pak k dispozici prostorná ložnice o 9 m2 s přístupem na balkon, další dva pokoje a koupelna.

Ideální bydlení (či dvougenerační) bydlení pro rodinu v krásné pražské čtvrti Prahy 10 – Hostivař. Po ruce budete mít veškeré občanské vybavení, MHD při pár krocích na hlavní silnici, skvělá dostupnost autem a dostatek k výběru na trávení volného času v blízkém okolí. Na výběr je například Přírodní park Hostivař, Sportovní centrum Hostivař, OC Vivo Hostivař a další.

Cihlová stavba z roku 2007 nabízí opravdu pěkné rodinné bydlení bez dalších investic. Pokud tedy hledáte něco v okolí Prahy 10, pak by Vás tato nabídka neměla minout. K dispozici je virtuální prohlídka v inzerátu. V případě zájmu o více informací či prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Celková cena
21 900 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně odměny RK a právního servisu, cena k jednání
Ulice
U dvojdomů
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz