Krásný byt v novostavbě s dvěma balkony v Horoměřicích

T. G. Masaryka , Horoměřice

6 090 000 Kč

Mám zájem

Byt v novostavbě + 2 balkony + garážové stání
Chcete bydlet nedaleko centra hlavního města a přesto v krásné přírodě? Nabízíme vám krásný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+KK v rezidenčním projektu Velká Brána v Horoměřicích, který je již zcela vyprodaný. Tento byt je rohový, má k dispozici dva pěkné balkony, garážové stání i sklep. Jeho srdce tvoří prostorný obývák propojený s kuchyňským koutem. Svoji ranní kávu si můžete dát při vycházejícím slunci na velkém balkoně, kde je odpoledne příjemné posezení. Byt dále tvoří prostorná ložnice, ze které se vstupuje na druhý balkon, koupelna s vanou a chodba. Byt je částečně vybaven, v kuchyni je nová kuchyňská linka Oresi se spotřebiči Bosch, v ložnici a chodbě jsou vestavěné skříně na míru. Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba.
Celý dům je vytápěn plynem, každý byt má svůj vlastní měřič spotřeby. Měsíční zálohy na veškeré sítě (plyn, voda, elektřina) vychází okolo šesti tisíc korun pro rodinu.
Byt lze využít také jako investiční, lze ho bez problémů pronajmout.
Bytový komplex se nachází v obci Horoměřice v těsné blízkosti Prahy 6. Je zde skvělá dopravní dostupnost, ať už autem či veřejnou dopravou. Zastávka, odkud jezdí tři autobusy na metro, je jen kousek. Velkou výhodou je rovněž nedaleké letiště. Obec je kompletně občansky vybavena, najdete zde mateřskou i základní školu, lékárnu, poštu, knihovnu, restauraci či obchody. Jsou zde tenisové kurty, bowling a cyklostezky v okolí. Za odpočinkem a na procházku můžete vyrazit do okolních lesů či k nedalekému rybníku.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle svých vlastních kritérií.

Celková cena
6 090 000 Kč
Dispozice
2 + kk
Ulice
T. G. Masaryka
Město
Horoměřice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz