Krásný byt se zahradou ve Smečně

5. května , Smečno

3 790 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji krásný světlý byt o velikosti 3+1 ve Smečně. Byt je v osobním vlastnictví, po kompletní a velmi vkusné rekonstrukci. Tvoří ho vstupní chodba, krásný prostorný obývák, jehož útulnost a komfort ještě zvyšují nádherná kachlová kamna, útulná ložnice, pěkný dětský pokoj a koupelna se sprchovým koutem. K bytu patří krásná zahrada, kde je pergola na posezení a grilování a dost místa na záhony se zeleninou. Sezonní věci můžete skladovat rovnou ve dvou sklepech – klasické kóji a pěkné velké místnosti, která také patří k bytu (dílna apod.).
V bytě je vše nové, rozvody vody, odpadů, elektřiny, omítky, podlahy i koupelna. Je vytápěn elektřinou (ale lze připojit i plyn), jako příjemná alternativa slouží krbová kamna v obýváku. Celkové měsíční náklady na byt s fondem oprav, službami, zálohami za vodu i elektřinu se pohybují do 6 tisíc měsíčně pro rodinu. Byt můžete využít také jako investiční.
U bytového domu vždy bez problémů zaparkujete, pozemek za domem před zahradou se využívá i k sušení prádla.
Smečno je menší městečko uprostřed přírody nedaleko Slaného, najdete zde veškerou občanskou vybavenost – školku, školu, lékaře, zubaře, obchody, bankomat, poštu, koupaliště a další. Okolí je velmi krásné pro procházky i sportování. Na dálnici směr Praha je to pouze 5 minut autem, do Prahy pak 15 minut.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle svých kritérií.

Celková cena
3 790 000 Kč
Dispozice
3 + 1
Ulice
5. května
Město
Smečno

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz