Krásný byt s lodžií a výhledem, Praha 6 – Řepy

Nevanova , Praha

6 490 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme exkluzivně na prodej krásný a prostorný družstevní byt 3+1 o celkové užitné ploše 72 m² v klidné lokalitě Praha-Řepy. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Dům prošel rekonstrukcí, je zateplený. Byt prošel částečnou rekonstrukcí před třemi lety, kdy bylo vestavěno nové zděné jádro s novou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Dále se v bytě nachází kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj a dvě ložnice, na chodbě jsou dvě vestavěné skříně. Byt má velkou, pěknou lodžii s nádherným výhledem na Hájský les, ve výhledu Vám nebrání žádné okolní domy. Lodžie nabízí pěkné posezení s možností zasklení. K bytu patří také sklep o velikosti 3,5 metrů čtverečních.
Vytápění je zajištěno dálkovou kotelnou, taktéž teplá voda.
Orientace bytu je jih-sever, okna obou ložnic jsou na sever a obývací pokoj s kuchyní a lodžií (6 m²) je orientován na jih.
V přízemí domu je k dispozici kolárna a kočárkárna.
Tento byt má výbornou polohu jak z hlediska dopravní dostupnosti do centra i na obchvat, tak z pohledu občanské vybavenosti i nedalekého lesa. V bezprostředním okolí jsou školy, obchody, lékaři i restaurace. Získejte krásný byt v jedné z nejžádanějších městských částí za skvělou cenu.
Budu se těšit na prohlídku bytu s Vámi. Pro další informace kontaktujte makléře.

Celková cena
6 490 000 Kč
Dispozice
3 + 1
Ulice
Nevanova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz