Krásné stavební pozemky s výhledem do krajiny

, Malíkovice

3 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji šest krásných stavebních pozemků v obci Malíkovice nedaleko Slaného s výhledem na pole a rybník. Pozemky jsou na okraji obce, vedle je pouze pole a za nimi les. Pozemky jsou ve velikosti přibližně 800 metrů čtverečních, již brzy začne probíhat výstavba komunikace s osvětlením. Každý pozemek bude mít svoji studnu, samozřejmostí je přípojka elektřiny. Odpady budou řešeny septikem. Již v roce 2024 se však počítá s vybudováním kanalizace a připojením obecního vodovodu. Jímku později můžete využít jako nádrž na dešťovou vodu.
Každému majiteli jednotlivého pozemku bude zřízeno věcné právo odpovídající věcnému břemenu služebnosti stezky a cesty související s vybudováním komunikace s osvětlením a jednotlivých sítí ve výši 600 tisíc korun. Věcné břemeno bude hrazeno kupujícím zvlášť, lze jej uhradit i částečně před a částečně až po dostavění sítí a komunikace.
V Malíkovicích se nachází multifunkční sportovní hřiště a dětské hřiště. Základní i mateřské školy jsou v okolních obcích. Nájezd na dálnici do Prahy je 7 minut autem, v Praze jste pak za 15 minut. V okolí je spousta lesů plných hub a borůvek, cyklostezky a mnoho příležitostí na procházky.
Líbí se Vám klid, slunce a krásný výhled? Pojďte se vracet z práce do tohoto krásného prostředí a užívat si vesnickou atmosféru bez shonu města. Pokud budete mít zájem o prohlídku pozemků, zavolejte mi. Buďte první a vyberte si ten nejhezčí.

Celková cena
3 000 000 Kč
Město
Malíkovice

Kontaktujte svého makléře

Mgr. Jana Kemrová

Mobil: +420 724 772 866
E-mail: jana.kemrova@re-max.cz