K pronájmu zařízený byt 1+kk v ulici Svídnická, Praha 8 – Troja

Svídnická , Praha

11 500 Kč za měsíc

Mám zájem

K pronájmu nabízíme pěkný byt s ještě hezčím výhledem. Dispozice bytu je 1+kk s předsíní, koupelnou a samostatnou toaletou. K bytu náleží prostorná zasklená lodžie. Majitel v nedávné době renovoval kuchyňskou linku a podlahu. V bytě jsou plastová okna. Orientace bytu je na západní stranu. Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední panelový dům v bloku, je zde skutečně velkorysý výhled do okolí.

Byt je aktuálně zařízený základním nábytkem – dvoulůžko, pohovka, barový stůl s židlemi, šatní skříň a věšák na oblečení. Do vybavení patří i několik základních spotřebičů – vařič s indukční deskou, trouba, pračka.

Hledáme dlouhodobého nájemce. Nabízíme roční nájemní smlouvu s možností automatického prodloužení. Energie budou převedeny na nájemce.

Měsíční náklady na bydlení jsou následující:
– nájem 11.500,- Kč/měsíc
– zálohy za služby (teplá a studená voda, vytápění, úklid domu, výtah atd.) 1.500,- Kč/měsíc (při 1 osobě v bytě, každá další osoba 900,- Kč/měsíc)
– kauce 23.000 Kč
– rezervace 11.500 Kč bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné na první měsíc

Lokalita Svídnické ulice nabízí pohodlné bydlení s kompletní občanskou vybaveností. V blízkosti najdete všechny potřebné obchody a další služby. Nedaleko je Obchodní centrum Krakov. Zastávka autobusu MHD s rychlým spojením na metro je doslova za rohem.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte makléři a domluvte si čas vaší prohlídky.

Celková cena
11 500 Kč za měsíc
Dispozice
1+kk
Ulice
Svídnická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz