K pronájmu velmi prostorný klimatizovaný loftový byt 4+kk v Rybné ulici na Starém Městě

Rybná , Praha

40 000 Kč za měsíc

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 4+kk, 150 m2, v ulici Rybná na Starém Městě pražském.

Zájemce neplatí odměnu realitní kanceláři.

Nedávno zrekonstruovaný a moderně zařízený byt, který se nachází v samém centru Starého Města, v těsné blízkosti Burzovního paláce, nabízí veškerý komfort bydlení v samém srdci Prahy. Prostorný a prosvětlený interiér nabízí k užívání vstupní chodbu, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem (sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka), vkusně zařízené 3 ložnice, prostornou koupelnu s vanou i sprchovým koutem, pračkou a toaletou. V pokojích jsou dřevěné parkety, v kuchyni snadno udržovatelná moderní dlažba. Celý byt je klimatizován. Dvojitá okna pokojů jsou umístěna do ulice i do vnitrobloku, byt tedy nabízí klidné bydlení přímo v centru Prahy. Nachází se ve 3. patře 4-patrového historického domu bez výtahu.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází Burzovní Palác, obchodní dům Kotva, OC Palladium, v docházkové vzdálenosti Staroměstské náměstí, Ovocný trh, Stavovské divadlo a mnoho dalších kulturních a architektonických památek. V místě je rovněž dobrá občanská vybavenost – nemocnice na Františku, metro „Náměstí Republiky, zastávka tramvaje, obchody, bary a restaurace, služby, divadla, galerie.

Byt je kompletně vybaven pro vaše pohodlné bydlení. Kromě svého oblečení a osobních věcí si do vašeho nového bydlení nepotřebujete stěhovat nic dalšího. Byt je k pronájmu na půl roku nebo na 1 rok.

Cena měsíčního pronájmu – 40.000,- Kč
Měsíční poplatky – 1.500,- Kč/1 osoba + spotřeba elektřiny a plynu
Kauce – 1 měsíční nájem na základě individuální dohody s pronajímatelem
Rezervace – polovina měsíčního nájemného

V případě vašeho zájmu o prohlídku nemovitosti nás prosím kontaktujte.

Celková cena
40 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ měsíční poplatky 10.000,- Kč
Dispozice
4+kk
Ulice
Rybná
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz