K pronájmu prostorný byt s jižní terasou a nádherným výhledem na Prahu

Na hlinách , Praha

33 000 Kč za měsíc

Zprostředkujeme vám pronájem moderního bytu 5+kk, s užitnou plochou 178 m2 (podlahová 127 m2 + 2 terasy a balkón 51 m2) s nádherným výhledem na Prahu.

Nájemník neplatí žádnou provizi. Cena nájmu je platná při uzavření nájemní smlouvy do 31.5.

Rodina, která v bytě šťastně žila od jeho postavení v roce 2009, hledá dlouhodobého nájemce. Na tomto bytě vás nejvíce zaujme světlo díky jižní orientaci hlavních místností, velkorysý prostor nejen uvnitř bytu ale i na terase a dvou balkónech, použité kvalitní materiály a moderní spotřebiče, dostatek úložných prostor ve značkových vestavěných skříních i prostorném sklepě. Byt je navíc kompletně vybaven nábytkem.

Byt nabízí velkou porci soukromí. Může být tak využit i pro dvougenerační bydlení díky jedné samostatné toaletě, a dvěma koupelnám. Hlavní koupelna je vybavena vanou a druhá koupelna má sprchový kout a toaletu. K bytu náleží parkovací stání v podzemní garáži, odkud se dostanete pohodlně výtahem až k bytu. V prostorném sklepě můžete uskladnit i své sportovní vybavení. Velkou výhodou je, že na patře je pouze tato bytová jednotka.

Lokalita Kobylis se stala v posledních letech velmi atraktivní adresou. Je v ní pestrý výběr obchodů i služeb a dostatek škol i školek. Zároveň zde najdete i kvalitní zdravotnická zařízení. Skvělé je napojení na městské systémy dopravy. Ať už silniční napojení na pražský okruh s příjemným dojezdem do centra Prahy nebo ve veřejné dopravě, s blízkou tramvajovou zastávkou a stanicí metra. Volný čas si zde můžete užít naplno. Méně než 200 metrů od bytu se nachází pohodové koupaliště Stírka. Vyrazit můžete také do blízké ZOO nebo do botanické zahrady.

Pokud tedy hledáte prostorný, komfortní byt v zajímavé lokalitě s výbornou dopravní dostupností, perfektní vybaveností v nejbližším okolí a příjemnými majiteli, s nimiž se vám bude dobře jednat, právě jste našli.

Pro více informací kontaktujte prosím makléře Jana Halíka a domluvte si prohlídku tohoto úžasného bytu.

Celková cena
33 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ měsíční poplatky a kauce, ZÁJEMCE NEPLATÍ ODMĚNU REALITNÍ KANCELÁŘI
Dispozice
5+kk
Ulice
Na hlinách
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz