K pronájmu prostorný byt 2+kk, 53 m², v pěkně zrekonstruovaném domě ve Vršovicích

Ruská , Praha

16 800 Kč za měsíc

Mám zájem

K pronájmu nabízíme byt 2+kk, 53 m², který je na druhém patře hezky zrekonstruovaného činžovního domu z 30. let 20. století v ulici Ruská na rozhraní čtvrtí Vršovice a Vinohrady. Byt je dispozičně rozdělen na předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu, komoru a samostatné WC. U předsíně je výstup na balkón.

Orientace bytu je jižním směrem. Díky tomu je byt velmi světlý. Okna jsou do klidného vnitrobloku s výhledem přes justiční areál na panorama jižní části Prahy. Byt je ve velmi dobrém stavu a právě prošel částečnou renovací a revizemi. Jsou zde instalována nová kvalitní okna. Na podlahách je položena vinylová krytina a v ložnici je nový koberec. Vytápění bytu je řešeno plynovým topením v obou místnostech (tzv. vafky). Ohřev teplé vody v koupelně i v kuchyni je prostřednictvím elektrického bojleru. Kromě kuchyňské linky byt není vybavený dalším nábytkem.

Činžovní dům je tradiční rezidenční budovou. V posledních letech dům díky starostlivému přístupu místního sdružení vlastníků prošel postupnou rekonstrukcí. Do domu jsou samozřejmě přivedeny i sítě vysokorychlostního internetu a kabelové televize.

Náklady na bydlení jsou následující:
– nájemné 16.800,- Kč/měsíc
– zálohy za služby v domě 1.500 Kč/měsíc (vypočteno na 2 osoby v bytě)
– záloha za elektřinu 1.500 Kč/měsíc
– záloha za plyn 1.700 Kč/měsíc

Kauce je 25.000 Kč. Nájemce neplatí žádnou provizi realitní kanceláři. Rezervační platba mu bude započtena jako nájemné na první měsíc. Byt je k dispozici již od 1. 3. 2024. Nabízíme roční nájemní smlouvu s možností automatické prolongace a preferujeme zájemce o dlouhodobější pronájem.

Lokalita okolí Ruské ulice, která tvoří hranici mezi Vinohrady a Vršovicemi, je výborným místem pro pohodlné bydlení. Dopravní dostupnost do centra i dalších částí Prahy je díky veřejné dopravě s blízkostí metra A i dostatečnému počtu tramvajových a autobusových linek více než dobrá. Parkování je řešeno v rezidenčních zónách. V sousedství domu najdete vše pro každodenní život. Od malých obchodů, živnostníků poskytujících kompletní spektrum služeb, přes školky, školy, hřiště, parky až po kulturní instituce a lékařské ordinace. I z těchto důvodů je tato lokalita u zdejších rezidentů tak oblíbená.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte makléři. Těšíme se na Vás.

Celková cena
16 800 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemce neplatí provizi realitní kanceláři.
Dispozice
2 + kk
Ulice
Ruská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz