K pronájmu nový, krásný a světlý byt 1+kk s balkónem v čerstvě zrekonstruovaném domě na Vinohradech

Rubešova , Praha

19 700 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu kompletně nový byt s dispozicí 1+kk (28m²) s balkónem (3,1 m²) v developerském projektu Angelo Roma na rohu ulic Římská a Rubešova na pražských Vinohradech. Bytová jednotka se skládá z hlavní místnosti, na kterou navazuje chytře vyřešená šatna, dále pak z koupelny s toaletou a z předsíně. Největšími benefity tohoto útulného a stylového bytu je jeho světlost a ticho. Orientace je na jihozápadní stranu do klidného vnitrobloku. Posezení u kávy a oblíbené knížky na prosluněném balkónu si nový majitel bude jistě velmi rád užívat.

Developer tohoto projektu kladl maximální důraz na zachování atmosféry typické pro činžovní domy na Vinohradech. Na druhou stranu je ale dům perfektně technologicky přizpůsoben na aktuální životní styl a potřeby jeho obyvatel. V domě jsou nově zrenovované vnitřní společné prostory. K vašemu bytu vás přiveze nový výtah a s přáteli, kteří k vám jdou na návštěvu, se domluvíte prostřednictvím moderního domácího videotelefonu. Vytápění i ohřev vody je řešen prostřednictvím nového elektrického bojleru a úsporných akumulačních přímotopů. Díky tomu, že se byt nachází na čtvrtém podlaží v horní polovině budovy, čeká vás při výhledu z okna i balkónu pohled do zelených korun vzrostlých stromů.

Současná majitelka na vybavení bytu nešetřila. Šla cestou kvalitního a na míru dělaného nábytku. Pro vaření zde máte k dispozici designově čistou kuchyňskou linku. Do linky je zabudována myčka, pračka se sušičkou se sníženou hlučností, lednice s mrazákem a indukční varná deska. Vybavení bude ještě doplněno o mikrovlnou troubu a několik dalších doplňků. Na podlaze je v předsíni a v koupelně dlažba. Ve výklenku vedle hlavní místnosti je vyrobena speciální šatní sestava.

Náklady na pronájem tohoto bytu jsou celkem 22.700 Kč/měsíc:
– nájemné 19.700 Kč/měsíc
– služby včetně elektřiny 3.000 Kč/měsíc
– kauce 40.000 Kč
– rezervace 19.700 Kč bude po podpisu nájemní smlouvy nájemci započtena jako nájemné na první měsíc.

Roh Římské a Rubešovi ulice je velmi blízko Národního muzea. Zároveň to ale máte také blízko na Vinohradskou třídu a Tylovo náměstí u stanice metra I. P. Pavlova. Pro venkovní relaxaci můžete využít nedaleké Riegrovy sady. V okolí domu najdete řadu obchodů, restaurací i dalších služeb v každodenní pohodlný život.

Pokud hledáte útulný a logicky dobře řešený byt v centru Prahy, máte rádi světlé interiéry a u otevřeného okna díky klidu nevědět o tom, že jste uprostřed pulzujícího velkoměsta, právě jste našli. Zavolejte makléři nemovitosti a domluvte si termín vaší prohlídky.

Celková cena
19 700 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemce neplatí žádnou odměnu realitní kanceláři
Dispozice
1 + kk
Ulice
Rubešova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz