K pronájmu moderní byt 3+kk, 74 m2, po rekonstrukci v ulici Podjavorinská, Praha 4 – Chodov

Podjavorinské , Praha

20 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt po celkové rekonstrukci ve velmi pěkném a také zrenovovaném panelovém domě na pražském Chodově. Byt má dispoziční uspořádání 3+kk a podlahovou plochu 74 m2. Složení místností je obývací pokoj s moderním kuchyňským koutem a přístupem na lodžii, dvě ložnice, prostorná šatna se skříňovým systémem, koupelna, samostatná toaleta a prostorná komora. Obývací pokoj má orientaci na jih a ložnice jsou na severní stranu. Přímo v bytě je k dispozici prostorná a velmi praktická komora, kam je možné ukládat sportovní potřeby, kufry a další objemnější věci.

Byt je kompletně vybaven pro moderní a pohodlné bydlení. Najdete v něm rohovou kuchyňskou linku se všemi potřebnými spotřebiči včetně myčky a luxusní lednice. V koupelně je instalována pračka. Do bytu je zavedeno připojení na vysokorychlostní internet a kabelovou televizi. Celkový stav bytu je velmi dobrý a to včetně nábytku. Koncepce je aktuálně obývací prostor, jedna ložnice a pracovna případně dětský pokoj.

Dům je také ve velmi dobrém stavu. Je zateplený, okna jsou plastová, k bytu vás doveze moderní prostorný výtah. Vytápění bytu je ústřední dálkové stejně jako zajištění teplé vody. Nemusíte se tak starat o žádný bojler nebo kotel. Před domem je dostatečně velké parkoviště. V nejbližším okolí najdete mnoho zeleně v centrálním parku, dětská hřiště, obchody, restaurace, školky, školy a také zdravotnická zařízení. Pro sportovce je zde k dispozici fitness centrum, squashové kurty a plavecký bazén. Zkrátka Chodov je urbanisticky dobře vyřešená oblast myslící na potřeby zde bydlících lidí.

Měsíční náklady na bydlení jsou:
– nájemné 20.000,- Kč/měsíc,
– elektřina 1.000,- Kč/měsíc,
– služby v domě včetně záloh na vodu a vytápění 1.553,- Kč/měsíc,
– kauce 40.000,- Kč,
– rezervační platba 20.000,- Kč, rezervační platba vám bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné na první měsíc.

Spojení do centra Prahy je pohodové. Můžete využít řadu autobusových linek nebo dojít krátkou procházkou (pouhé 4 minuty chůze) na stanici metra Háje.

Hledáme dlouhodobého a spolehlivého nájemníka, který dokáže ocenit kvalitní vybavení bytu a seriózní a vstřícný přístup majitelů.

Pokud máte o prohlídku bytu zájem nebo se chcete dozvědět podrobnější informace, kontaktujte prosím makléře nemovitosti.

Celková cena
20 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Nájemník neplatí nic realitní kanceláři. Rezervační platba je započtena jako první nájemné.
Dispozice
3+kk
Ulice
Podjavorinské
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz