K pronájmu luxusně zrenovovaný byt 3+kk na pražských Vinohradech

Slavíkova , Praha

25 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme vám k pronájmu čerstvě zrekonstruovaný byt doslova vonící novotou v klasickém a pečlivě udržovaném vinohradském činžovním domě v sousedství náměstí Jiřího z Poděbrad ve Slavíkově ulici. Majitel v posledním roce v bytě realizoval rozsáhlou přestavbu, kterou svěřil renomovaným architektům.

Byt je tak velmi logicky rozvržený a jeho dispozice je 3+kk s podlahovou plochou 72 m2. Hned po vstupu v něm najdete prostornou předsíň s logicky zabudovanými vestavěnými skříněmi. Dále pak velkou hlavní obývací místnost s luxusní kuchyní, jež jistě uspokojí každého, kdo rád vaří. Na obývací místnost navazuje perla tohoto bytu – zimní zahrada, která je vybavena podlahovým vytápěním a má nádherný výhled do zelení zarostlého vnitrobloku. Další dvě místnosti jsou koncipovány jako ložnice a dětský pokoj případně pracovna. V obou místnostech je promyšlený systém prémiových vestavěných skříní poskytujících dostatek úložného prostoru. Dále je v bytě nádherná koupelna s velkorysým sprchovým koutem.

Byt je vytápěn úplně novým moderním plynovým kotlem řízeným digitálním programovatelným termostatem, který zajišťuje také ohřev teplé vody. O bezpečí vašeho majetku se postará nový bezpečnostní systém a diskrétně zabudovaný trezor pro vaše cennosti. Všechna okna v bytě jsou nová, stejně jako podlahové krytiny. U podlah architekti zkombinovali klasické dřevěné parkety a designovou dlažbu. Celým bytem prochází jedna designová linie doplněná o stylová svítidla. Duch tradičního vinohradského činžáku si nesou renovované původní interiérové dveře. Kuchyně je vybavena indukční varnou deskou, lednicí, multifunkční troubou a myčkou. Všechny spotřebiče jsou úplně nové.

Slavíkova ulice je na rozhraní čtvrtí Žižkov a Vinohrady. Najdete zde vše potřebné ke komfortnímu každodennímu životu. Je zde dostatek obchodů, restaurací i další občanské vybavenosti. Výborné je dopravní zajištění MHD. Stanice metra Jiřího z Poděbrad je 1 minutu chůze od domu. Parkování je k dispozici na ulici v zónách pro rezidenty. Dostatek zeleně je zde nejen díky vzrostlým stromům a udržované zahradě ve vnitrobloku domu, ale také množstvím vinohradských parků. Nejbližší z nich jsou Riegrovy sady, Mahlerovy sady a Sady Svatopluka Čecha. Nákupy pořídíte nejen v husté síti obchodů, ale také na již tradičních farmářských trzích na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Měsíční náklady na bydlení v tomto nádherném bytu:
– nájemné 25.000,- Kč/měsíc
– měsíční zálohy v domě 1.800 Kč/měsíc
– zálohy na elektřinu 1.500 Kč/měsíc
– zálohy na plyn 1.800 Kč/měsíc
– kauce 50.000 Kč/měsíc

Rezervační platba je 25.000 Kč a po podpisu nájemní smlouvy bude započítáno jako nájemné na první měsíc.

Máte rádi moderní design v klasických bytech s vysokými stropy? Chcete bydlet v klidné a velice žádané lokalitě a užívat si kompletně nově vybavený byt? Možná jste právě našli!

Pro dohodnutí prohlídky kontaktujte prosím makléře nemovitosti.

Celková cena
25 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři. Rezervační platba bude započtena jako nájemné na první měsíc.
Dispozice
3+kk
Ulice
Slavíkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz