K pronájmu kompletně zařízený byt 1+kk v Masné ulici na Praze 1

Masná , Praha

17 000 Kč za měsíc

Zprostředkujeme vám pronájem bytu 1+kk na Praze 1.

ZÁJEMCE NEPLATÍ ŽÁDNOU ODMĚNU REALITNÍ KANCELÁŘI.

Nedávno zrekonstruovaný menší a luxusně zařízený byt, který se nachází jen 300 m od Staroměstského náměstí, nabízí veškerý komfort bydlení v samém srdci Prahy. Útulný a prosvětlený interiér nabízí k užívání vstupní chodbu, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka), hlavní ložnici a prostornou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V pokojích jsou dřevěné parkety, v koupelně a v chodbě elektrické vytápění. Okna obývacího pokoje a ložnice jsou umístěna do dvora, byt je tedy velmi tichý a nachází se ve 3. patře činžovního domu s výtahem.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází židovské město, Španělská synagoga a Staroměstské náměstí, v docházkové vzdálenosti mnoho dalších kulturních a architektonických památek. V místě je rovněž dobrá občanská vybavenost – nemocnice na Františku, obchody, bary a restaurace, služby, divadla, galerie.

Byt je kompletně vybaven pro vaše pohodlné bydlení. Kromě svého oblečení a osobních věcí si do vašeho nového bydlení nepotřebujete stěhovat nic dalšího. Byt je k pronájmu na půl roku nebo na 1 rok.

Cena měsíčního pronájmu – 17.000,- Kč
Měsíční poplatky – 4.000,- Kč
Kauce – 1-2 měsíční nájmy na základě individuální dohody s pronajímatelem
Rezervace – polovina měsíčního nájemného

V případě vašeho zájmu o prohlídku nemovitosti nás prosím kontaktujte.

Celková cena
17 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ měsíční poplatky 4.000,- Kč
Dispozice
1+kk
Ulice
Masná
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz