K pronájmu designový luxusní byt 2+kk, 76 m², Praha 7 – Holešovice

Tusarova , Praha

32 850 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu luxusní byt s dispozicí 2+kk s lodžií, který se nachází v centru pražských Holešovic v Tusarově ulici na 5. nadzemním podlaží domu s brutalistní architekturou s pásovými okny.

Byt prošel před rokem kompletní nákladnou a designově velmi zdařilou rekonstrukcí. Na přání majitele bytu použily architektky několik originálních a nevšedních řešení. Vysoká kvalita použitých materiálů je v tomto bytě doslova bez kompromisu.

Tento velmi světlý byt s jižní a východní orientací je dispozičně rozdělen na vstupní halu, prostorově velkorysý obývací pokoj s moderní kuchyňskou linkou v dubové dýze s ostrůvkem, ložnici, koupelnu a samostatné WC, kde je i důmyslně zabudovaná pračka a sušička. Na podlaze ve vstupní hale, v koupelně a na toaletě je hlazený beton. V obývacím pokoji a ložnici je položena dřevěná dubová podlaha. Byt nabízí mnoho úložných prostor díky sadě vestavných skříních v hale i v ložnici. Designovou zajímavostí jsou leštěné betonové desky v kuchyni, v nichž jsou zality kameny v tmavších odstínech hnědé. Velmi intimní a klidnou atmosféru nabízí koupelna v temnějších barvách s tlumenou sanitou.

Vytápění i ohřev teplé vody je vyřešen dálkově a nemusíte se tak starat o žádný kotel nebo bojler.

Náklady na bydlení:
– nájem 32.850 Kč/měsíc
– zálohy na služby 3.165 Kč/měsíc
– elektřina 1.200 Kč/měsíc
– kauce 62.000 Kč
– rezervační platba ve výši jednoho nájemného bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné za 1. měsíc

Budoucímu nájemci nabízíme smlouvu na 1 rok s možností automatického prodloužení.

Lokalita pražských Holešovic je aktuálně jednou z nejžádanějších lokalit. Čtvrť prochází významnou proměnou a v posledních letech se stala velmi příjemnou kosmopolitní oblastí pro pohodlné bydlení. Obchody, restaurace a mnoho služeb pro váš každodenní život je zde v blízké dochozí vzdálenosti.

Pokud vás tento byt zaujal, kontaktujte makléře a domluvte si termín své prohlídky.

Celková cena
32 850 Kč za měsíc
Dispozice
2+kk
Ulice
Tusarova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz