K prodeji útulný rodinný dům se zahradou v obci Vodochody, Praha – východ

K Vltavě , Vodochody

7 190 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Vodochody v ulici K Vltavě v okrese Praha – východ. Celková plocha parcely je 757 m2. Zděný dům má dispoziční uspořádání 3+1, podlahovou plochu 98 m2 a skládá se z obývacího pokoje, dvou ložnic, kuchyně, koupelny, samostatné toalety, technické místnosti a komory. Mimo hlavní stavbu je k dispozici samostatná budova dílny a sklep vestavěný do svahu. Orientace oken domu je na jih u 2 místností a kuchyně a u jedné z ložnic na východ. Dům je posazen na vyvýšenině nad místní málo frekventovanou silnicí, po které to je cca 2 km k Vltavě.

Dům je postaven z kombinace cihel a kamene. Všechny potřebné sítě jsou k domu připojeny – kanalizace, plyn, elektřina, obecní vodovod. Střecha je pokryta betonovými taškami. Půda slouží aktuálně pro uskladnění sezónních věcí. Pro budoucí majitele je právě střecha a půda potenciálem pro další rozšíření obytného prostoru. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem s ústředním vytápěním prostřednictvím radiátorů. V obývacím pokoji jsou k dispozici i krbová kamna. Ohřev teplé vody je vyřešen elektrickým bojlerem. Přestože dům v posledních letech neprošel žádnou zásadní rekonstrukcí, je jeho technický stav díky pečlivé každodenní péči majitelů velmi zachovalý. Okna jsou již moderní plastová.

Zahrada se dělí na dvě části. Před domem je prostor pro okrasné květiny na záhonech. Za domem je zatravněná zahrada v mírném svahu. Na vybetonovaném dvorku je prostor pro parkování dvou automobilů. Další auto je možné zaparkovat na příjezdové cestě před vjezdovou bránou nebo naproti domu podél silnice, kde je prostor pro dalších několik aut.

Měsíční náklady na provoz domu jsou:
– plyn 2.500,- Kč/měsíc
– elektřina 1.290,- Kč/měsíc

Vodochody jsou snadno dostupné linkou Pražské integrované dopravy PID autobusovou linkou 374, kterou to je na stanici metra Kobylisy 30 minut. Autem se dostanete na metro Kobylisy za 16 minut po silnici č. 608 přes Zdiby a Dolní Chabry. Přímo ve Vodochodech je obyvatelům k dispozici obchod s potravinami a školka. Další občanská vybavenost je v 6 km vzdálených Klecanech, kde je školka, škola, obchody a lékařské ordinace. Nejbližší okolí obce, zejména směrem do údolí Vltavy, přímo vyzývá k procházkám v přírodě.

Jestli hledáte dům s potenciálem dalšího rozvoje, který je na zajímavém pozemku v lokalitě se snadnou dostupností do hlavního města, možná jste právě našli. Dům stojí určitě za prohlídku. A pokud by vás trápilo, jak v situaci aktuálně rostoucích úrokových sazeb získat výhodnou hypotéku na koupi této nemovitosti, rádi vám s tím pomůžeme.

Ozvěte se, makléř vám rád poskytne podrobnější informace a jistě najde vhodný čas pro vaši prohlídku domu.

Celková cena
7 190 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně odměny realitní kanceláře a všech právních poplatků
Ulice
K Vltavě
Město
Vodochody

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz