K prodeji byt 2+1, 67 m², Jabloňová ulice, Praha 10 – Záběhlice

Jabloňová , Praha

5 830 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji byt 2+1, 67 m², v Jabloňové ulici v pražských Záběhlicích. Byt se nachází v revitalizovaném panelovém domě na 3. podlaží (2. patro). Původní dispozice bytu 3+1 byla majitelkou upravena na 2+1 tím, že mezi dvěma menšími pokoji odstranila příčku a spojila tak svoji pracovnu s ložnicí.

Aktuální dispozice je rozdělena na předsíň, obývací pokoj, ložnice, kuchyně, koupelna, samostatná toaleta a vnitřní komora s úložným prostorem. K bytu náleží také externí komora, která se nachází přímo proti vchodu do bytu vedle výtahu. Součástí bytu je také prostorná lodžie po celé délce obývacího pokoje a kuchyně. Obývací pokoj s kuchyní jsou orientovány na jižní stranu do ulice Jabloňová. Ložnice, která jde menší stavební úpravou opět rozdělit na dva menší pokoje, je na severní stranu do klidného vnitrobloku se zelení.

Byt je plně funkční a již před delší dobou prošel dílčími renovacemi. Předchozí majitelka nevyužila hromadné výměny oken v průběhu zateplování domu a tak jsou v bytě ještě původní okna s dřevěnými rámy. V bytě je také původní elektroinstalace. Na podlahách je kombinace linolea, plovoucí podlahy a dlažby. Byt je vhodný pro nenáročné bydlení nebo nízkorozpočtový pronájem. Po případné kompletní rekonstrukci, z něj ale může být krásné místo pro pěkné bydlení v oblíbené rezidenční lokalitě. V rámci rekonstrukce může být velkou výhodou fakt, že se dá velmi flexibilně upravit dispoziční rozdělení bytu na více pokojů.

Dům je velmi dobře spravován místním SVJ. V domě byly vyměněny stoupačky, instalován moderní výtah, renovovány společné prostory a provedeno kompletní zateplení včetně opravy střechy domu.

Oblast kolem Jabloňové ulice má velmi dobrou občanskou vybavenost. Jsou zde obchody, školy, lékařské ordinace, restaurace i dostatek zeleně. Spojení na metro je několika linkami autobusů 9 minut na stanici metra Strašnická a 10 minut na Skalku. Případné spojení do centra Prahy je také možné tramvají nebo vlakem ze stanice Zahradní město, které jsou pouze 1 km od domu.

Pokud vás tato zajímavá nabídka oslovila, zavolejte makléři pro více informací a domluvení termínu vaší prohlídky.

Celková cena
5 830 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena již zahrnuje provizi realitní kanceláře a všechny právní poplatky.
Dispozice
2+1
Ulice
Jabloňová
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz