Garsonka s lodžií na Ládví po kvalitní rekonstrukci

Kyselova , Praha

Po právě dokončené důkladné a hloubkové rekonstrukci s použitými kvalitními eko materiály nabízíme 1KK (23m2) s prostornou zasklenou lodžií (4m2). Garsoniéra je ihned k nastěhování a je možno ji využít jako startovací bydlení nebo ji lze také výhodně pronajímat.

V bytě je nové vybavení – prostorná skříň s posuvnými dveřmi v předsíni, koupelnová skříňka, kuchyňská linka včetně výkonné digestoře, což při vaření v garsoniéře velmi oceníte. V bytě byla také vyměněna plastová okna za nová a byl osazen bezpečnostními dveřmi. Lodžie je dostatečně hluboká, aby zde mohl být i jídelní stůl a v létě tak bude sloužit jako další příjemná místnost k posezení.
Velkou předností tohoto bytu je volný výhled, proti oknům nestojí v blízkosti další dům. Byt je díky umístění v 9. patře také krásně prosvětlený.
Dům je přístupný na čip a v noci je v prostorách recepce ostraha. Dům má fungující SVJ a dostatek prostředků na společném účtu. Poplatky jsou v momentální výši 2800.-Kč/měsíc.
Velmi výhodná je těsná blízkost stanice metra Ládví. V oblasti je také dostupná veškerá potřebná infrastruktura, jsou zde veškeré základní obchody i služby.
Ráda vás uvidím osobně na prohlídce, ale také i přes videohovor (Whats app, Skype, Facetime).

Celková cena
Dispozice
garsoniéra
Ulice
Kyselova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz