Chatička v Koníčku u Slap

, Neveklov

1 000 000 Kč

Mám zájem

V romantickém údolí Jablonského potoka, kde jsou turistické značené trasy, v létě množství hub i lesních plodů, kde se dá pěší chůzí dojít za 20 minut na pláž Slapské přehrady, nabízím na prodej chatičku ve známé kolonii Koníček.
Místo je to klidné, uprostřed lesů a zároveň poblíž obce Jablonná, kde staví autobus PID. V obci je dále vyhlášená vinotéka s prodejnou, dobře zásobené potraviny a cukrárna.
Chata stojí na pozemku vysoko oploceném přírodním plotem, je kompletně podsklepená, bez známek vlhkosti, má zavedenou teplou i studenou vodu. V chatě je možno topit kamny na tuhá paliva. Toaleta je suchá na vedlejším pozemku nebo chemická ve sklepě. Chatka má příjemnou stíněnou terasu, obývací pokoj se dvěma lůžky, ložnici se dvěma palandami (až 6 míst na spaní) a kuchyni, je zde zavedená elektřina. V chatičce není koupelna. Prodává se kompletně vybavená, jak je vidět na fotkách. Disponuje také množstvím důmyslných úložných prostor. Prostor podsklepení pod chatkou má z poloviny stojnou výšku, z druhé části je přístupný zepředu a slouží k odkládání věcí.
Pozemek je příjemně slunný, potok chatku ani pozemek neohrozí ani při rozvodnění. K chatce náleží parkovací stání zapsané v katastru a podíl na vstupní cestičce. Přístup je po obecní komunikaci.
Chatka je zkolaudovaná, zapsaná v katastru s číslem evidenčním a stojí na vlastním pozemku.

Celková cena
1 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Při více zájemcích si majitel vyhrazuje právo výběru dle svých kritérií
Město
Neveklov

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz