Byt 4+1 po kompletní rekonstrukci k pronájmu, Plickova, Praha 4 – Háje

Plickova , Praha

23 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme k pronájmu krásný byt po právě dokončené celkové rekonstrukci ve velmi pěkném a také zrenovovaném panelovém domě v ulici Plickova, Praha 4 – Háje. Byt má dispoziční uspořádání 4+1 a podlahovou plochu 71 m2. Složení místností je obývací pokoj, nově zařízená kuchyně, tři ložnice, koupelna, samostatná toaleta a prostorná předsíň. Obývací pokoj a jedna ložnice mají orientaci na jihovýchod, kuchyně je jihozápadním směrem a dvě ložnice jsou na severozápadní stranu. Byt je vhodný pro vícečlennou rodinu nebo pro partnery, kteří potřebují klid na práci a mít možnost samostatných pokojů pro svůj home office.

Byt je kompletně zrekonstruován. Stavební a dokončovací práce skončily na konci října 2023. V kuchyni najdete novou kuchyňskou linku s plynovou varnou deskou, multifunčkní troubu a lednici s mrazákem. V koupelně je instalována pračka. Podlahy jsou z kvalitního laminátu a keramické dlažby. V koupelně je nainstalováno kvalitní sanitární vybavení od renomovaných výrobců. Součástí rekonstrukce byla i výměna všech interiérových dveří za moderní stylové s výplněmi z mléčného skla. Do bytu je zavedeno připojení na vysokorychlostní internet a kabelovou televizi. V domě je k dispozici zabezpečená kolárna pro kočárky a kola.

Dům je také ve velmi dobrém stavu. Je zateplený, okna jsou plastová, k bytu vás doveze moderní prostorný výtah. Dům je přístupný bezbariérově díky plošině instalované u vchodu do domu. Dům je vybaven automaticky otevíranými vchodovými dveřmi na chip. Vytápění bytu je ústřední dálkové stejně jako zajištění teplé vody. Nemusíte se tak starat o žádný bojler nebo kotel. Před domem je dostatečně velké parkoviště. V nejbližším okolí najdete mnoho zeleně v centrálním parku, dětská hřiště, obchody, restaurace, školky, školy a také zdravotnická zařízení. Pro sportovce je zde k dispozici fitness centrum, squashové kurty a plavecký bazén. Zkrátka oblast Hájí je urbanisticky dobře vyřešená rezidenční oblast myslící na potřeby zde bydlících lidí.

Měsíční náklady na bydlení jsou celkem 6.016 Kč:
– nájemné 23.000,- Kč/měsíc,
– elektřina 1.200,- Kč/měsíc,
– služby v domě včetně záloh na vodu a vytápění 4.816,- Kč/měsíc,
– kauce 46.000,- Kč,
– rezervační platba 23.000,- Kč, rezervační platba vám bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné na první měsíc.

Budoucímu nájemci nabízíme roční smlouvu s možností automatického prodloužení, pokud jedna nebo druhá strana 3 měsíce před jejím koncem smlouvu nebude chtít ukončit.

Spojení do centra Prahy je pohodové. Můžete využít řadu autobusových linek nebo dojít krátkou procházkou (pouhé 4 minuty chůze) na stanici metra Háje.

Hledáme dlouhodobého a spolehlivého nájemníka, který dokáže ocenit kvalitní rekonstrukci bytu a seriózní i vstřícný přístup majitelky.

Pokud máte o prohlídku bytu zájem nebo se chcete dozvědět podrobnější informace, kontaktujte prosím makléře nemovitosti.

Celková cena
23 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce neplatí žádnou provizi. Rezervační platba bude započtena jako nájemné na první měsíc.
Dispozice
4 + 1
Ulice
Plickova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz