Atraktivní rezidenční pozemek na prestižní adrese pražské Ořechovky

Pod vyhlídkou , Praha

60 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek na prestižní adrese na pražské Ořechovce, která je jednou z nejhezčích a nejvíce ceněných pražských vilových čtvrtí. Pozemek je na rohu ulic Pod Vyhlídkou a Pod Ořechovkou v mírném svahu se severní orientací a výhledem na Hanspaulku.

Pozemek je určen k rezidenčnímu bydlení. Aktuálně je ve stavu, kdy byla odstraněna původní obytná budova. Na pozemek jsou přivedeny všechny potřebné sítě (elektřina, voda, plyn, telekomunikační přípojky a napojení na kanalizaci). Na pozemku byl v minulých letech připravován projekt moderní vily, jehož realizaci majitelé nakonec přehodnotili a rozhodli se k prodeji pozemku. Projekt majitelé zastavili těsně před obdržením územního povolení.

Pozemek se skládá ze tří parcel. První je zastavěná plocha a nádvoří o výměře 344 m2, druhá parcela a třetí parcela jsou vedeny jako zahrady s výměrou 392 m2 a 652 m2. Celková plocha pozemku je 1.388 m2.

Vilová čtvrť na Ořechovce vznikala průběžně v období první republiky. Celý koncept této čtvrti byl inspirován anglickým trendem tzv. zahradních měst. Cílem bylo vystavět čtvrť, kde bude dostatek prostor pro práci, běžný každodenní život, odpočinek i rekreaci. Na výstavbě vil na Ořechovce se podílela řada významných českých architektů, jejichž služby si objednávali významné osobnosti z kulturní, politické i obchodní oblasti. Do dnešních dnů je tak Ořechovka vnímána jako velmi kvalitní a ucelená lokalita pro rezidenční bydlení. A stejně jako v období jejího vzniku v ní do dnešních dnů žije mnoho významných a veřejně známých obyvatel.

Pokud hledáte klidné místo na prestižní adrese s výbornou dostupností do pražského centra, právě jste ho našli. Rádi vám poskytneme při osobním jednání více podrobností a dohodneme si s vámi prohlídku pozemku.

Celková cena
60 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních poplatků a odměny realitní kanceláře
Ulice
Pod vyhlídkou
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz