Atraktivní podkrovní loftový byt 2+kk v srdci pražského Karlína

Křižíkova , Praha

11 000 000 Kč

Mám zájem

Hledáte zajímavě řešený byt s duší ve velmi perspektivní lokalitě? Možná jste právě našli!

K prodeji nabízíme podkrovní loftový byt 2+kk, 83,9 m2, na rohu ulic Křižíkova a Březinova přímo v centru čím dál atraktivnějšího pražského Karlína. Byt byl vybudován s citem pro praktické uspořádání, kdy v prvním podlaží bytu najdete předsíň, koupelnu s toaletou a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. V klidové zóně v horním patře je útulná ložnice. V předsíni, obývacím pokoji i ložnici je dostatek úložných prostor ve vestavných skříních. Chytře je využit i skladový prostor pod dřevěnými schody do ložnice. Ty, kdo rádi vaří, potěší prakticky, prostorově štědrá a kompletně vybavená kuchyně.

Na podlaze v obývacím pokoji, ložnici i předsíni jsou dřevěné parkety. V koupelně je položena dlažba. Byt je vytápěný elektrickým topením. Ohřev vody je prostřednictvím elektrického ohřívače. Vstup do bytu je zajištěn bezpečnostními dveřmi.

Byt je ve velmi pečlivě spravovaném cihlovém činžovním domě. Tento dům s nádhernou fasádou je vybaven zabezpečeným vstupem a výtahem.

Měsíční platby záloh (voda, úklid domu, společná elektřina, výtah atd.) včetně příspěvku do fondu oprav, provozního fondu, poplatku za správu budovy a pojištění domu jsou při dvou osobách 2.143,- Kč/měsíc. Měsíční zálohy za elektřinu jsou cca 2.500,- Kč/měsíc.

Pražský Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Do centra Prahy to je pár minut metrem nebo tramvají. V okolí naleznete spoustu zeleně včetně možnosti relaxačních procházek kolem blízké Vltavy a výborné napojení na cyklostezky. Tato čtvrť je u realitních investorů vysoce ceněná a je zde velmi dobrý předpoklad pro další růst hodnoty zdejších nemovitostí. Vzhledem k tomu, že to je tradiční rezidenční oblast, je zde velmi dobrá dostupnost všech základních služeb od vzdělávání, přes zdravotnictví a pestrou síť obchodů, až po řadu kaváren a restaurací.

Máte zájem o prohlídku a podrobnější informace? Kontaktujte mne, rád vám poskytnu kompletní informační servis a osobně vás provedu tímto velmi pěkným bytem.

Celková cena
11 000 000 Kč
Dispozice
2+kk
Ulice
Křižíkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz