Apartmány v Bulharsku

Knyaz Boris I, 219 , Pomorie

2 093 500 Kč

Nabízíme na prodej do OV apartmán 2+kk, s přímým výhledem na moře a bazény. Apartmán je kompletně zařízený. V celém resortu platí jednotná pravidla užívání apartmánů, které Vám v případě zájmu poskytneme. Je možné užívat apartmán jak pro osobní účely, tak i jako komerční objekt a pronajímat ho přes místní agenturu během letní sezony. Máme v nabídce apartmány různých velikostí, s přímým výhledem na moře, s bočním výhledem na moře, nebo bez výhledu. Nabídka apartmánů se pravidelně obnovuje, aktuální ceny poskytnu na vyžádání.

Komplex Sunset Resort se skládá ze 768 apartmánů a 6 nádherných vil, s celkovou zastavěnou plochou 115 000 m². Čtyři venkovní bazény, dva bary u bazénu, aquapark o ploše více než 3500 m2, krytý bazén, umělá řeka, dětské tobogány, kavárny a bary, restaurace, lázeňské a wellness centrum, multifunkční sál, sportovní zařízení, bowling, obchody, dětský klub, kosmetický salon, podzemní garáže a venkovní parkoviště, to vše dělá z komplexu Sunset Resort nádherné evropské letovisko s potřebným vybavením pro prvotřídní bydlení a relaxaci.

Komplex Sunset Resort je orientován směrem na jihozápad. Apartmány se nachází na Jižní pláži ve městě Pomorie, pouhých 8 km od mezinárodního letiště v Burgasu a 15 km od druhého největšího města na bulharském pobřeží Černého moře. Jižní pláž Pomorie se rozprostírá v klidné zátoce. Je to jedna z nejbezpečnějších a nejčistších pláží v Bulharsku. Její délka je cca 1 000 m a šířka dosahuje 100 m.

Do největšího turistického letoviska „Slunečné pobřeží“ a antického města Nessebar, které je architektonickou a archeologickou kulturní památkou UNESCO, se dostanete za pouhých 20 minut autem nebo autobusem.
Komplex se nachází na pobřeží, písečná pláž je dlouhá 400 m. Sunset Resort se nachází v bezprostřední blízkosti centrální silnice Varna – Burgas, ale v dostatečné vzdálenosti, zajištující klidnou atmosféru bydlení.

Celková cena
2 093 500 Kč
Poznámka k ceně
+5% právní servis, daň z nabytí atd.
Dispozice
2+kk
Ulice
Knyaz Boris I, 219
Město
Pomorie

Kontaktujte svého makléře

Tatiana Černická

Mobil: +420 606 705 586
E-mail: tatiana.cernicka@re-max.cz