3KK v projektu Modřanský háj

Na Komořsku , Praha

 Kč za měsíc

Mám zájem

Moderní bydlení v klidné lokalitě a v dosahu bohatého sportovního vyžití nabízí rezidenční areál Modřanský háj. Dostanete se odsud pohodlně na stezku podél Vltavy, tedy na brusle, kolo a běhání, dále na tenis i golf. Hned za domem je lesopark na Točné, kde můžete relaxovat v přírodě, děti jistě ocení vyhlášené hřiště u letiště Točná.
Příjemně uspořádané nízkopodlažní bytové domy nabízejí architektonicky velmi povedené zpracování jak domů a bytů v nich, tak okolních prostranství.
Pokud si chcete vyzkoušet bydlení v této kvalitně zpracované novostavbě, máte možnost! Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3KK, tedy dvě ložnice (jedna se vstupem na velmi prostornou lodžii o výměře 8m2), velkorysý obývací pokoj s designově provedenou kuchyní na míru, koupelna s vanou a toaletou a samostatná toaleta. Dále jsou zde další praktické drobnosti, jako výklenek na pračku a sušičku, která tím pádem nemusí být v koupelně, vestavěná skříň v předsíni a velmi prostorný a bezpečný sklep v přízemí budovy. Parkování je možné na venkovních parkovacích stáních před domem.
Poplatky za zúčtovatelné náklady jsou ve výši 4256.-/měsíc, elektřina bude převedena na nájemce, kauce je ve výši dvou nájmů.

Celková cena
Kč za měsíc
Dispozice
3 + kk
Ulice
Na Komořsku
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz