3+KK, 63 m2 + 6 m2 sklep, Praha 1, Národní

Národní , Praha

10 950 000 Kč

Mám zájem

Hledáte bydlení či investici v samém centru Prahy? Naší novinkou ve výhradním zastoupení je byt 3+KK po rekonstrukci na Národní.
Byt se nalézá ve II. NP nádherného secesního domu a je orientován směrem do Martinské. Dům je dílem stavitele Františka Buldry z roku 1904 a patří k nejkrásnějším v dané oblasti. Vzhled kvalitní secesní fasády navrhl architekt Richard Klenka.
Majitelé bytu před prodejem provedli potřebnou rekonstrukci tak, aby nový vlastník mohl sám určit definitivní podobu uspořádání a vybavení. V bytě jsou vyřešeny veškeré rozvody, podlahy, je vymalováno, jsou krásně renovovaná okna. Nově zařízená je i koupelna a samostatné WC. Topení a ohřev vody obstarává nový elektrický kotel. Měsíční náklady na energie jsou přiměřené a náklady vůči SVJ vyloženě příjemné.
Za současného stavu lze byt zařídit buď jako 2+1 ve dvou variantách umístění kuchyně, či 3+KK ve dvou variantách řešení ložnic. Vzhledem k promyšleně realizované instalaci přívodů a odpadu pro kuchyň, lze kuchyňskou linku zabudovat ve kterémkoli ze tří pokojů. Veškeré varianty naleznete v přiložených půdorysech a možná, že vás napadnou i nějaké další.
K bytu náleží i rozměrný, suchý a velmi dobře zabezpečený sklep s výměrou 6 m2.
Na bytě neváznou žádná břemena či zástavy, předpokládám i vzhledem k přiměřené ceně snadno dostupné financování.
Těším se na společné prohlídky.

Celková cena
10 950 000 Kč
Poznámka k ceně
K jednání
Dispozice
3 + kk
Ulice
Národní
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. Milan Komárek

Mobil: +420 606 726 515
E-mail: milan.komarek@re-max.cz