3+1 v novostavbě v Jesenici u Prahy

Nákupní , Jesenice

 Kč za měsíc

Mám zájem

V Jesenici najdete klidné bydlení na dosah Prahy, ale s perfektním servisem – je zde kompletní občanská vybavenost. Jesenice je dobře dopravně napojena na pražský okruh a tím i na dálniční síť.
Nabízím vám zde dlouhodobý pronájem prostorného bytu ve 3.patře s výtahem v novostavbě v Nákupní ulici, kde máte přímo v objektu velké množství obchodů a služeb a také příjemný vnitroblok s posezením i hřiště pro děti. Pěšky odsud pohodlně dojdete na náměstí i na zastávky MHD v napojení na PID.
Byt má prostornou obývací kuchyni (lednice, myčka, indukční deska, trouba) s jídelnou a velkým (5m2) balkonem orientovaným na západ. Na východní stranu má orientované dvě ložnice s velkoformátovými okny a obývací pokoj s důmyslným světlovodem, který dodává pokoji krásnou atmosféru. Přivádí vám do jeho zadní části denní světlo. Dva z pokojů mají vstup na druhý velký (5m2) balkon. Koupelna je velkorysá, s nikou na pračku a sušičku, která je díky ní skrytá pohledům. V bytě funguje rekuperace, vytápění je dálkové plynové, teplá voda taktéž. Budova má energetický štítek B – velmi úsporná.
Poplatky jsou ve výši 3736.-/měs a zahrnují už i zálohy na teplou a studenou vodu a topení. Elektřina bude převedena na nájemce. Parkování je možné pohodlně před domem.

Celková cena
Kč za měsíc
Dispozice
3 + 1
Ulice
Nákupní
Město
Jesenice

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz