2KK v Braníku po celkové rekonstrukci

Branická , Praha

15 500 Kč za měsíc

Mám zájem

Chcete být prvními nájemníky v čerstvě zrekonstruovaném bytě 2KK v živém Braníku? Chcete bydlet přímo u cyklostezky podél Vltavy, u zastávky autobusu i tramvaje, naproti vyhlášené Zmrzlinárně a poblíž oblíbené kavárny Periferie?
Pak je pro vás ihned k nastěhování připravený světlý byt s velkorysými okny o dispozici 2KK s prostornou šatnou a komorou. Koupelna se sprchovým koutem je společná s toaletou. Kuchyně umístěná v obývacím pokoji disponuje myčkou, varnou deskou, troubou a mikrovlnnou troubou. K bytu je k užívání bezpečná kovová sklepní kóje. Bonusem je taktéž velká společná zahrada ve vnitrobloku, kde je možno relaxovat v klidném prostředí pod Branickou skalou.
Byt má nízké měsíční poplatky ve výši 840.-, ohřev teplé vody je řešen novým elektrickým bojlerem, topení je řešeno novými úspornými elektrickými infrapanely. Elektřina bude převedena na nájemce, předpokládaná výše záloh je 2.500.-.
Vstup do domu je na čip a má i videotelefon.
V Braníku je množství obchodů, restaurací, kavárna, blízko je ale i do přírody a na sport. Hned za domem je přírodní rezervace Branické skály.
Byt se nachází ve 2.patře (3.NP) domu bez výtahu a je vhodný pro bydlení maximálně dvou osob a je pronajímán bez nábytku.

Celková cena
15 500 Kč za měsíc
Dispozice
2+kk
Ulice
Branická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz