1+KK na Slunečném vršku v Hostivaři

Vajdova , Praha

12 000 Kč za měsíc

Mám zájem

K pronájmu nabízíme byt v blízkosti Hostivařského lesoparku a přehrady, na sídlišti Slunečný vršek. Byt má dispozici 1+KK a výměru 29 m2. Bydlení je tedy vhodné pro jednotlivce nebo pár. Kuchyňský kout má okno, které místnost příjemně prosvětluje. Obývací místnost je dostatečně velká (18 m2), aby ji bylo možno rozdělit na část na spaní a část obývací. Byt je momentálně zařízený, ale je možno jej pronajmout i jako prázdný, připravený k zařízení vaším nábytkem. K dispozici bude nájemci také sklepní kóje v přízemí domu.
Dům samotný je zateplený, napojený na dálkové vytápění, energetická náročnost je C – úsporná budova. V oblasti je veškerá potřebná infrastruktura, v blízkosti jsou supermarkety Albert a Norma, dále oblíbené místo relaxace – Toulcův dvůr. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka autobusu Toulcův Dvůr a v docházkové vzdálenosti je i zastávka tramvaje Na Groši.
Měsíční poplatky jsou 3079.- Kč (při obsazení 2 osobami) a zahrnují vodu, teplou vodu, topení, odvoz odpadů a úklid domu. Elektřina bude převedena na nájemce. Kauce je ve výši jednoho nájemného, tedy 12.000.-

Celková cena
12 000 Kč za měsíc
Dispozice
1+kk
Ulice
Vajdova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Šárka Jiroutová

Mobil: +420 774 040 380
E-mail: sarka.jiroutova@re-max.cz