MONIKA LENDROVÁ

CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Česká vlajka Britská vlajka

+420 724 063 218
monika.lendrova@re-max.cz

http://www.realitacka.cz

Monika Lendrová

JAK BUDE VYPADAT PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI SE MNOU?

Profesionální prezentace, intenzivní marketing a vysoké nasazení pro náš společný výsledek.

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

Monika Lendrová

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jakou používají úvěrující banky pro odhady cen nemovitostí. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučím Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokáži prodat o 5 až 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ JE PRO MĚ VŽDY NA 1. MÍSTĚ. NEEXISTUJE PRO MĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO.

Reality mě baví, jsou mým hobby i životním posláním, které začíná Vaším telefonátem a pokračuje naší osobní schůzkou nad šálkem kávy … a pak už je řada mně!

Pro naplnění Vašich očekávání, plánů a potřeb mám kromě své realitní praxe a zkušeností k dispozici i skvělé fotografy, kameramany, zkušené právníky a hypotéční specialisty. Jsme skvělý tým a společně pro Vás odvádíme kvalitní práci v co nejkratším čase a co s nejlepším výsledkem.

A hlavně… zatím co my budeme pracovat, protože nás reality baví, Vy můžete svůj čas věnovat především sobě a tomu, co baví zase Vás!

Má expertní a srdeční lokalita je zejména Praha 4 – Podolí, Pankrác a Braník, kde jsem se narodila a žiji zde celý svůj život. Děti mi zde chodí do škol a školek, u Vltavy Vás míjím na bruslích a v parku na Kavčích horách se potkáváme s vodítky a dekou. Vím, jaké má bydlení zde výhody, kam zajít na procházku, na večeři či za zábavou, co se tu pořádá za akce. Dokáži prodávat a propagovat Vaši nemovitost tak, jako bych prodávala vlastní.

Ráda Vám pomohu s koupí či prodejem nemovitosti, s pronájmem či se správou již pronajatých nemovitostí v Praze i mimo ni. Pokud potřebujete jen poradit nebo ocenit Vaš byt či dům, neváhejte se na mě též kdykoliv obrátit. Pracuji pro Vás!

Těším se na Váš první telefonát, kterým naše společná cesta teprve začíná…

VOLEJTE NA +420 724 063 218

Pište na monika.lendrova@re-max.cz

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

PRODÁVEJTE S NÁMI

Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

CHCI PRODAT NEMOVITOST

PRONAJÍMEJTE S NÁMI

Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

KUPUJTE S NÁMI

Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

CHCI KOUPIT NEMOVITOST

REALITNÍ PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

POTŘEBUJI PORADIT

ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

HLEDÁM PRONÁJEM

HYPOTEČNÍ SLUŽBY

Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

POTŘEBUJI HYPOTÉKU