LIVIA RIVAIOVÁ

CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Česká vlajka Britská vlajka

+420 774 865 747
livia.rivaiova@re-max.cz

Jindřich Svačina

NEMOVITOSTI JSOU O LIDECH A MEZILIDSKÝCH VZTAZÍCH.

Nabízím svým klientům přátelské a profesionální služby, snažím se nejen splnit vaše očekávání, ale také je překonat a zajistit, aby celá vaše zkušenost s naší realitní kanceláří RE/MAX Atrium byla naprosto uspokojivá a hodnotná.
Ať už jste prodejcem, kupujícím, pronajímatelem nebo nájemcem, jsem odhodlaná udělat vše aby to byl pro Vás příjemný zážitek na který budete rádi vzpomínat.

THE REAL ESTATE IS ABOUT THE PEOPLE AND THE INTERPERSONAL RELATIONSHIP

Offering clients a friendly and professional service, I strive to exceed your expectations and ensure the whole experience is both profitable and satisfying.
Whether you are a Seller, Buyer , Landlord or Tenant, I am dedicated and committed to ensuring your next real estate venture is memorable.

Něco málo o mně

Po dosažení vrcholu své více než 18ti leté kariéry v manažerských pozicích v ropných mezinárodních korporací v Indonésii, Singapuru, Malajsii a Austrálii, jsem se rozhodla vrátit do rodné země,  České Republiky.

Během mé životní cesty poznávání a prostřednictvím své práce v zahraniční jsem si vybudovala schopnost porozumět mezilidským vztahům, a to z různých etnických a kulturních prostředí. Jednou z důležitých zásad pro mě je respektovat a vážit si každého člověka, bez ohledu na to odkud pochází nebo jak vypadá. Věřím, že při výběru nemovitostí jde o navázání spojení mezi domovy a lidmi, proto jsem se také rozhodla pracovat v oboru realit, což mi umožňuje pomoci lidem najít domov podle jejich představ a také mě obohatit o nové přátele. Nemovitosti jsou o lidech a mezilidských vztazích. Těším se na naše setkání!

After reaching the pinnacle of my career by working in managerial positions in oil & gas international organisations across Indonesia, Singapore, Malaysia and Australia for over 18 years, I decided to return to my home country Czech Republic.

During my life journey and through my work in overseas, I built my deep understanding about interpersonal relationships from different ethnic and cultural backgrounds and I got to understand the people’s values of life from different perspectives. One of the important principle for me, is to respect and appreciate everyone, no matter who they are, what they look like or where they come from. I believe real estate development is all about establishing  the connection between homes and people, therefore I decided to work with the real estate industry, which allows me to help people to find a home according to their ideas and also enrich me with new friends. Real estate is all about people and interpersonal relationships. I look forward to knowing you!

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

Livia Rivaiová

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jakou používají úvěrující banky pro odhady cen nemovitostí. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučím Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokáži prodat o 5 až 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

  PRODÁVEJTE S NÁMI

  Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

  CHCI PRODAT NEMOVITOST

  PRONAJÍMEJTE S NÁMI

  Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

  CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

  KUPUJTE S NÁMI

  Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

  CHCI KOUPIT NEMOVITOST

  REALITNÍ PORADENSTVÍ

  Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

  POTŘEBUJI PORADIT

  ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

  Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

  HLEDÁM PRONÁJEM

  HYPOTEČNÍ SLUŽBY

  Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

  POTŘEBUJI HYPOTÉKU