LIVIA RIVAIOVÁ

CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Česká vlajka Britská vlajka

+420 774 865 747
livia.rivaiova@re-max.cz

Jindřich Svačina

NEMOVITOSTI JSOU O LIDECH A MEZILIDSKÝCH VZTAZÍCH.

Nabízím svým klientům přátelské a profesionální služby, snažím se nejen splnit vaše očekávání, ale také je překonat a zajistit, aby celá vaše zkušenost s naší realitní kanceláří RE/MAX Atrium byla naprosto uspokojivá a hodnotná.
Ať už jste prodejcem, kupujícím, pronajímatelem nebo nájemcem, jsem odhodlaná udělat vše aby to byl pro Vás příjemný zážitek na který budete rádi vzpomínat.

THE REAL ESTATE IS ABOUT THE PEOPLE AND THE INTERPERSONAL RELATIONSHIP

Offering clients a friendly and professional service, I strive to exceed your expectations and ensure the whole experience is both profitable and satisfying.
Whether you are a Seller, Buyer , Landlord or Tenant, I am dedicated and committed to ensuring your next real estate venture is memorable.

Něco málo o mně

Po dosažení vrcholu své více než 18ti leté kariéry v manažerských pozicích v ropných mezinárodních korporací v Indonésii, Singapuru, Malajsii a Austrálii, jsem se rozhodla vrátit do rodné země,  České Republiky.

Během mé životní cesty poznávání a prostřednictvím své práce v zahraniční jsem si vybudovala schopnost porozumět mezilidským vztahům, a to z různých etnických a kulturních prostředí. Jednou z důležitých zásad pro mě je respektovat a vážit si každého člověka, bez ohledu na to odkud pochází nebo jak vypadá. Věřím, že při výběru nemovitostí jde o navázání spojení mezi domovy a lidmi, proto jsem se také rozhodla pracovat v oboru realit, což mi umožňuje pomoci lidem najít domov podle jejich představ a také mě obohatit o nové přátele. Nemovitosti jsou o lidech a mezilidských vztazích. Těším se na naše setkání!

After reaching the pinnacle of my career by working in managerial positions in oil & gas international organisations across Indonesia, Singapore, Malaysia and Australia for over 18 years, I decided to return to my home country Czech Republic.

During my life journey and through my work in overseas, I built my deep understanding about interpersonal relationships from different ethnic and cultural backgrounds and I got to understand the people’s values of life from different perspectives. One of the important principle for me, is to respect and appreciate everyone, no matter who they are, what they look like or where they come from. I believe real estate development is all about establishing  the connection between homes and people, therefore I decided to work with the real estate industry, which allows me to help people to find a home according to their ideas and also enrich me with new friends. Real estate is all about people and interpersonal relationships. I look forward to knowing you!

******************************************

******************************************

REFERENCE OD MÝCH KLIENTŮ:

⭐⭐⭐⭐⭐  Jaroslava Bartoňová: „Spolehlivá, důvěryhodná, sympatická a velice šikovná paní. Plánujeme další spolupráci..“

⭐⭐⭐⭐⭐  Jaroslava Kortusová: „Jsme velice spokojeni s paní Rivaiovou, která byla vždy velice vstřícná a kdykoliv k dispozici mé osmdesátileté mamince a provedla ji náročnou situací, jako je koupě bytu. I touto cestou chci poděkovat.“

⭐⭐⭐⭐⭐  Paní Janoušková: „Paní Rivaiová je velice milá a mé osmdesátileté mamince byla vždy k dispozici. Její služby byly profesionální a rychlé. Kéž by takových bylo víc.“

⭐⭐⭐⭐⭐  Otto Novotný: „Spolupráce s paní Rivaiovou byla po všech stránkách perfektní. Komunikace a odborná připravenost na nejvyšší úrovni. Nevtíravý přístup a na druhé straně jasný tah na branku. Vřele doporučuji a velké díky😊“

⭐⭐⭐⭐⭐  Michaela Novotná: „Paní makléřka byla ochotná, vstřícná, pohotová a milá. Vše proběhlo hladce, vřele doporučuji.“

+420 774 865 747
livia.rivaiova@re-max.cz

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

PRODÁVEJTE S NÁMI

Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

CHCI PRODAT NEMOVITOST

PRONAJÍMEJTE S NÁMI

Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

KUPUJTE S NÁMI

Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

CHCI KOUPIT NEMOVITOST

REALITNÍ PORADENSTVÍ

Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

POTŘEBUJI PORADIT

ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

HLEDÁM PRONÁJEM

HYPOTEČNÍ SLUŽBY

Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

POTŘEBUJI HYPOTÉKU