JAN HALÍK, CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

JSEM REALITNÍ MAKLÉŘ Z PRAŽSKÉHO BARRANDOVA

Mojí specializací jsou zejména prodeje a pronájmy bytů a domů. Poradím si i s komplikovanými případy, jako jsou nemovitosti zatížené exekucí či jinou právní vadou. Klikněte a přehrajte si video.

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jako používají české banky pro stanovení výše financování. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučíme Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

Jan Halik Realitni makler REMAX Atrium Praha 4 Podoli

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ JE PRO NÁS VŽDY NA 1. MÍSTĚ. NEEXISTUJE PRO NÁS NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO.

⭐⭐⭐⭐⭐ „Honza Halík je člověk na svém místě. Jeho prozákaznický přístup, schopnost okamžitého řešení situace, nápady a celková komunikace by mohly být příkladem celé branži.“

Pracoval jsem 15 let jako obchodní ředitel v českých i zahraničních společnostech. Poznal jsem život v několika zemích a pár let jsem také brázdil světové oceány na palubách výletních lodí.

Po uskutečnění několika vlastních realitních transakcí jsem ale poznal, že právě nemovitosti jsou ten správný obor, kde využiji své profesionální i životní zkušenosti.

Jsem velkým příznivcem moderních technologií v online marketingu a obchodní komunikaci.

Klienti tak ode mne dostávají kompletní realitní servis založený na kombinaci právní jistoty a progresivních marketingových postupech vedoucích k nalezení nejvhodnějších kupců a nájemců.

Ve volném čase chatařím, cestuji a aktivně podporuji sportování svých i další dětí z Barrandova a Hlubočep jako vedoucí týmu v dětském fotbalovém klubu 1. FC Barrandov.

VOLEJTE NA +420 603 377 791

Pište na jan.halik@re-max.cz

PROHLÉDNĚTE SI NEMOVITOSTI REALITNÍHO MAKLÉŘE

PRODÁVEJTE S NÁMI

Vaši nemovitost dokážeme prodat o 8 % dráze, než doporučuje pražský katastr. Jedinečné know-how je zde pro Vás.

CHCI PRODAT NEMOVITOST

PRONAJÍMEJTE S NÁMI

Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva.

CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

KUPUJTE S NÁMI

Evropský a americký standard konečně v Praze. Pomůžeme Vám najít a bezpečně koupit nemovitost, o které sníte.

CHCI KOUPIT NEMOVITOST

TRŽNÍ CENOVÝ ODHAD

Kompletní odborný posudek pro notáře za 600 korun. Každý týden zpracováváme minimálně 1 odborný posudek.

POTŘEBUJI CENOVÝ ODHAD

NALEZENÍ PODNÁJMU

V „pražské džungli“ jsme jako doma. Umíme dokonce najít bydlení, které se teprve bude inzerovat.

HLEDÁM PODNÁJEM

HYPOTEČNÍ SLUŽBY

Česká národní banka některým z nás „trochu zavařila“. My jsme tu proto, abyste hypotéku získali i nyní.

POTŘEBUJI HYPOTÉKU

NÁŠ ZÁVAZEK VAŠÍ SPOKOJENOSTI

Ing. Milan KomárekPo 8 letech na trhu patříme k předním kancelářím značky RE/MAX a osobně velmi dbám na to, aby naši makléři byli vždy spolehliví, odborně připravení a vždy hájili vaše zájmy a práva našich klientů.

Protože nejsme největší realitní kanceláří, můžeme se soustředit na kvalitu našich služeb. Díky tomu jsme dosáhli nejvyššího ocenění „A“ – Quality by RE/MAX. Za posledních 8 let na nás nebyla podána jediná reklamace.

Tel.: 606 726 515 (Ing. Milan Komárek), 777 013 962 (Asistentka)

E-mail: milan.komarek@remax-czech.cz

ING. MILAN KOMÁREK   •   MAJITEL REALITNÍ KANCELÁŘE

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY ZDARMA?

Získejte tržní odhad ceny Vaší nemovitosti zdarma. Vytvořené odhady jsou přesné, protože máme k dispozici aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu a zároveň disponujeme vlastními cenovými mapami nemovitostí, které prodali realitní makléři RE/MAX. Databáze zahrnuje také informace o technickém stavu a parametrech nemovitostí a dobu prodeje. Od roku 2011 pomáháme lidem prodávat, kupovat a pronajímat nemovitosti. 8 let bez jediné reklamace. S mezinárodním certifikátem RE/MAX TOP. Nejsme jen realitní makléři, ale spolehliví profesionálové, kteří mají své klienty na 1. místě. Vaši nemovitost dokážeme prodat o 8 % dráze, než doporučuje pražský katastr. Jedinečné know-how je zde pro Vás.