ING. FRANTIŠEK TRUHLÁŘ

CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Česká vlajka Britská vlajka Ruská vlajka

+420 733 522 662
frantisek.truhlar@re-max.cz

František Truhlář

U KAŽDÉHO KLIENTA SE SNAŽÍM POCHOPIT JEHO SITUACI A NAVRHNOUT MU TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Ve svém životě jsem měl možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, že prodávat či kupovat nemovitost patří mezi ta nejdůležitější rozhodnutí. Pokud se k takovému kroku chystáte, nabízím Vám své zkušenosti, aby toto rozhodnutí patřilo mezi šťastné momenty Vašeho života. Pokud hledáte realitního makléře, který si zakládá na zodpovědném přístupu, férovém jednání a dosažení maximální spokojenosti prodávajících i kupujících, jsem tady pro vás. Každému klientovi nabízím možnost osobní schůzky s cílem pochopit jeho situaci a navrhnout mu to nejlepší řešení. Mojí silnou zbraní je diplomacie. Docházím k efektivním dohodám mezi prodávajícím a kupujícím. K jejich oboustranné spokojenosti.

REFERENCE OD MÝCH KLIENTŮ:

⭐⭐⭐⭐⭐Dobrý den pane Truhláři, rád bych Vám poděkoval za služby, které jste pro nás provedl. Mám porovnání, jelikož jsem prodával dva byty v krkáte době po sobě, a mohu říci, že Vás přístup byl mnohem profesionálnější, což je pro mne velmi důležité. Všechny kroky byly jasné a po dobu prodeje jsem neměl, na rozdíl od konkurence, jedinou pochybnost nad Vašim postupem. Pokud budu moci, tak Vás osobně i Remax budu doporučovat jako spolehlivého partnera v nemovitostech.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Ing. Truhlář je realitní makléř profesionál, na kterého se může klient spolehnout. Vstřícný, ochotný poradit, konzultuje vše čestně s klientem, vždy pozitivně naladěný. Klienta maximálně podporuje a odborně ho zastupuje všude tam, kde je třeba. Zdravě zvídavý, ale ne vtíravý, se smyslem pro humor i pro realitu všedního dne. Rozhodně jej mohu doporučit. Lepšího jsme za posledních 5 let nepoznali. Ing. M.S., Praha“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Pan Ing. Truhlář je skvělý realitní makléř. Své práci rozumí. Je kompetentní, kultivovaný a empatický.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Lidský přístup, flexibilita, rychlost řešení, prostě profesionál na svém místě.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „100 % servis… Perfektní komunikace. Mohu jen doporučit.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Korektní, spolehlivý, profesionální a ochotný.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Profesionální i lidský přístup k oběma stranám.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Rychlé jednalní, ochota, flexibilnost, není co vytknout. Vřele doporučuji!“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Absolutní serióznost.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Profesionální přístup, preciznost, spolehlivost.“

⭐⭐⭐⭐⭐ „Kvalita služeb byla nadstandardní. Realitní makléř Ing. František Truhlář byl velmi proaktivní a prozákaznický. Byl jsem velmi spokojen.“

NEMOVITOSTI V MOJÍ NABÍDCE

ZAJÍMÁ VÁS AKTUÁLNÍ CENA VAŠÍ NEMOVITOSTI? CHCETE ZÍSKAT ODHAD CENY RYCHLE A BEZPLATNĚ?

František Truhlář

Námi vytvořené odhady jsou přesné, používáme stejnou aplikaci a data, jakou používají úvěrující banky pro odhady cen nemovitostí. Máme tedy k dispozici nejen aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu, ale zároveň známe ceny nemovitostí, které prodali realitní makléři sítě RE/MAX ČR. Doporučím Vám správnou strategii prodeje, a to na základě typu nemovitosti, situace v dané lokalitě i očekávaného cenového trendu. V případě následné spolupráce tak Vaši nemovitost dokáži prodat o 5 až 8 % lépe, než doporučují cenové mapy.

  PRODÁVEJTE S NÁMI

  Podle našich statistik Vaši nemovitost dokážeme prodat až o 8 % výhodněji, než když si nemovitost budete prodávat sami. Přenechte starosti i rizika zkušenému a spolehlivému profesionálovi. Nesázíme zdaleka jen na běžnou inzerci na realitních portálech. Umíme přesně cílit pomocí sociálních sítí na zahraniční, především pak vietnamské, ruské a ukrajinské zájemce o nemovitosti. Důležitá je rovněž spolupráce v rámci více než 1.000 makléřů sítě RE/MAX ČR. Pravděpodobnost úspěšného prodeje je proto u nás až 2x vyšší, než u běžných RK.

  CHCI PRODAT NEMOVITOST

  PRONAJÍMEJTE S NÁMI

  Zajistíme pro Vás prověřeného, platícího a solidního nájemníka, garantujeme uzavření a plnění roční nájemní smlouvy. Naše smluvní dokumentace ochrání Vaše práva. Drtivou většinu pronájmů realizujeme ve stejném měsíci, kdy nám svěříte inzerci vašeho bytu či domu. K našim službám patří i případné zajištění převodů energií na nového nájemníka.

  CHCI PRONAJMOUT NEMOVITOST

  KUPUJTE S NÁMI

  Kdo hledání, vyjednávání a koupi nemovitosti sám neprožil, netuší jaký je to objem práce i času. Zkuste to přenechat profesionálovi a ušetřit tak spoustu času i nervů. Požadovanou nemovitost vyhledáme, posoudíme reálnou cenu a zajistíme právní podporu u smluvních jednání.

  CHCI KOUPIT NEMOVITOST

  REALITNÍ PORADENSTVÍ

  Potřebujete poradit ohledně dědictví, převodu družstevního bytu do osobního vlastnictví, věcnými břemeny, předkupním právem či řadou jiných problémů? Obraťte se na nás, většina konzultací je bezplatná

  POTŘEBUJI PORADIT

  ZAJIŠTĚNÍ PODNÁJMU

  Dokážeme vám v krátkém čase předložit nabídku bytů k pronájmu ze sítě RE/MAX, často i ještě před jejich inzercí. Budeme vás zastupovat při uzavření nájemní smlouvy a zajistíme i potřebné převody energií.

  HLEDÁM PRONÁJEM

  HYPOTEČNÍ SLUŽBY

  Naše sesterská společnost RX Finance vám zajistí optimální hypotéku. Zásadními výhodami je zcela přesný odhad nemovitosti (používáme totožnou aplikaci, jako úvěrující banky) a garance vrácení rezervace v případě, že náš hypoteční poradce nedokáže zajistit uzavření úvěrové smlouvy.

  POTŘEBUJI HYPOTÉKU