BC. TOM NGUYEN, CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

NEMOVITOSTI JSOU NAŠÍ SPECIALITOU

Poctivost, ochota a úcta jsou charakteristiky, které by měly doprovázet realitního makléře celou jeho kariérní cestou. Jsem přesvědčen o tom, že spokojenost klienta je nade vše důležitá. Klikněte a přehrajte si video.

POTŘEBUJETE SPOLEHLIVÉ A KVALITNÍ REALITNÍ SLUŽBY?

Napište nám
Tom Nguyen Realitni makler REMAX Atrium Praha 4 Podoli

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ JE PRO NÁS VŽDY NA 1. MÍSTĚ. NEEXISTUJE PRO NÁS NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO.

Poctivost, ochota a úcta jsou charakteristiky, které by měli doprovázet realitního makléře celou jeho kariérní cestou. Jsem přesvědčen o tom, že spokojenost klienta je nade vše důležitá.

Vyrůstaje na území ČR od pěti let a patřící do druhé generace vietnamců, kteří jako první mluví plynule česky a dostávají se do české komunity, jsem si již odmalička oblíbil pohyb mezi dvěma kulturami.

Kontakt s lidmi a seznamování se s novými přáteli s možností užívání češtiny i vietnamštiny se mi natolik zalíbilo, že jsem se po prvním roce na gymnáziu rozhodl pokračovat ve svém studiu na anglické střední škole a pak dále na americké univerzitě.

Díky své oblibě v jazycích a časté komunikace s přáteli z celého světa, jsem se naučil i plynule anglicky.

Děkuji svým rodičům za tuto možnost a za to, že kvůli tomu teď jako realitní makléř Remax Atrium můžu dokonale komunikovat jak s českou, tak i zahraniční klientelou.

Remax Atrium pro mě bylo jasnou volbou, když jsem se dozvěděl, že svým působením v této kanceláři mohu kromě všeho i něco dát zpět své komunitě.

VOLEJTE NA +420 778 055 568

Pište na tom.nguyen@re-max.cz