Realitní kancelář RE/MAX Atrium patří do celosvětové sítě RE/MAX, která založila v České republice již téměř 120 samostatných kanceláří. Jsme jednou z nich a patříme do kategorie „A“, tedy k těm, které jsou nejen výkonné, ale také splňují další potřebná kritéria jako například nulový počet oprávněných reklamací, bezpečné procesy, úschovu kupní ceny u certifikovaných advokátů, apod.

Orientujeme se v maximální míře na referenční byznys, tedy velmi nám záleží na spokojenosti klientů, aby se k nám vraceli a případně i doporučovali dalším.

Aktuální míra spokojenosti našich zákazníků je na škále 0-10 bodů na hodnotě 9,9 bodu.

 

Poskytované služby:

  • Cenové odhady (bezplatně)
  • Osobní poradenství během vaší návštěvy v kanceláři (bezplatně)
  • Tržní odhady pro dědická řízení (600 Kč)
  • Prodej nemovitosti
  • Pronájem nemovitosti
  • Nákup nemovitosti – smluvní spolupráce

 

Zásadní výhody při spolupráci s naší kanceláří:

  • Většina makléřů představuje již zkušené profesionály s velmi vysokou úspěšností prodeje či pronájmu vaší nemovitosti
  • Maximálně využíváme moderních metod prezentací – videoprezentace, drony, profesionální fotograf
  • Maximální inzertní záběr – ww.sreality.cz, re-max.cz, Facebook, Instagram, další inzertní servery jako www.realityidnes.cz a další
  • Orientace na vietnamské a ruské investory formou inzerce na sociálních sítích v jejich jazyce

Firma Atrium Nemo, s.r.o. vystupující pod franšízovou licencí RE/MAX Atrium byla založena v roce 2011. Nikdy předtím jsem v realitách nepůsobil (jen jedenkrát jako velmi nespokojený klient), a tak začátky nebyly zrovna lehké. Kancelář v Podolí U Kublova jsem otevřel 1.11.2011, to datum se snadno zapamatuje ☺

Další roky bych definoval jako procházení slepých uliček a každodenní zlepšování znalostí, zkušeností. I přes velmi malou zkušenost jsme nedělali žádné podstatné chyby, veškeré smlouvy jsme řešili ve spolupráci s kvalitními právníky a tak jsme toto krušné začátečnické období přečkali bez reklamací či jakýchkoli stížností klientů, kteří se k nám v případě další potřeby v dalších letech i vraceli.

Zhruba od roku 2014 už mohu kancelář označit za stabilizovanou na trhu, s rodícím se stabilním a výkonným týmem převážně mladých, rychle se zdokonalujících makléřů. Až na naprosté výjimky jsem vždy raději vybíral zájemce bez realitní minulosti, se snahou se v oboru vzdělávat a držet se zásad a pravidel RE/MAX.

Aktuálně patříme k nejrychleji rostoucím kancelářím v síti a držíme si pozici v TOP20 RE/MAX ČR, což je skutečně vysoká laťka.

Realitní makléři, jaké si přejete - Realitní kancelář RE/MAX Atrium Praha 4 Podolí